Emekli vatandaşların en fazla kullanmış oldukları bankaların başında Ziraat Bankası ve Vakıfbank yer alıyor. Kamu Bankası olmalarından ötürü kişilerin tüm ihtiyaçlarını karşılamak istediklerini görüyoruz. Özellikle pandemi dönemi ve sonrasında birçok kampanya sunan bu 2 Kamu Bankası yapmış oldukları son kampanyalar ile birçok müşterisinin yüzlerini güldürmüş oldu. Ziraat Bankası ile Vakıfbank üzerinden emekli maaşı alan kişilerin emekli maaşı hesabı ile ödeme alabilmeleri mümkün. Başvuruların hem banka şubesi üzerinden hemde internet sitesi gibi mobil bankacılık üzerinden yapabileceğinizi belirtelim.


Ziraat Bankası ile Vakıfbank ödemelerinde emekli maaşını bu bankalardan alan kişilerin aylık maaşlarının 25 katına kadar kredilere onay vereceklerini duyurdu. Verilecek onaydan sonra maaşınızın 25 katına kadar ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Ziraat Bankası ile Vakıfbank üzerinden kullanılacak 50.000 TL'ye kadar kredilerde 36 ay vade sunulurken 50.000 TL ve üzeri kredi kampanyalarında 24 ay vade süresi bulunuyor. Yapılacak olan kampanyalarda dikkat çeken bir diğer konu ise ilk taksit ödemelerinde 3 ay erteleme yapabileceksiniz.


Ziraat Bankası Emekli Fırsatı


Ziraat Bankası üzerinden emekli maaşı alacak olan vatandaşlar İhtiyaç kredisi olarak maaşlarının tam 25 katına kadar ödeme alabilir. Ziraat Bankası üzerinden yapılması beklenen bu ödemelerde ihtiyaç sahini olan kişilerin maaşlarının tam 25 katına dek kredi kulllanırken diğer bankalarda yer alan kart ve kredi borçlarınızı kapatarak tek bir yerde borcunuzu düzenli ödeyebilirsiniz. Ziraat Bankası şubelerine gidebilir yada bankanın kendi internet sitesi üzerinden başvuru da yapabilirsiniz. Kredi faiz oranlarını ise başvuru ekranında görebilir ve başvuru yapabilirsiniz.

emekli maaşı
VakıfBank Emekli Fırsatı


Emekli maaşlarınızın 25 katına dek kredi kampanyası sunan Vakıfbank kredi için bu banka üzerinden emekli maaşınızı almanız gerekiyor. Eğer maaşınızı yeni taşımışsanız başlangıçta maaşınızın 15 katına dek kredi kullanabilirsiniz. İlk maaşını çektikten sonra 10 kat kullanabilirsiniz. Belirli bir süreden sonra sizlerde 25 kata kadar kredi çekebilirsiniz. Vakıfbank şubelerine gidebilir veya Vakıfbank internet sitesi üzerinden yada mobil bankacılık üzerinden kredi başvuru yapabilir ve hemen onay alabilirsiniz. Onay sonrası banka hesabınıza tutar hemen yatacak yada en yakın şubeye gidip onaylanan krediyi çekebilirsiniz.