Vakıfbank'tan son dakika uyarı mesajı geldi. 10 gün daha başvurular açık. Vakıfbank yaptığı duyuru kapsamında 10 gün daha başvuruları kabul edeceğini söyledi.


Vakıfbank kendi web sitesi üzerinden bir açıklama sonrasında ihtiyacı olan kişilere 100.000 TL'ye kadar nakit kampanyasında süreyi 10 gün daha uzattığını belirtti. Bankalarda yer alan borçlarınız için destek kampanyası devam ediyor. Vakıfbank sizlere 10 gün daha süre tanıdığını ifade etti. Vakıfbank borç transferi kredisi ile ihtiyaç kredisi alabilir ve tüm borçlarınızı ödeyerek tek bir yere borçlu kalabilirsiniz. Uzun vadeli ve düşük faizli kredi sizleri bekliyor.


Vakıfbank kredi şartları açıklandı


Vakıfbank 100.000 TL'ye dek borç kapatma kredisini sizlere 24 ay vadeli bir şekilde veriyor. Hatta ilk kredi taksit ödemelerinizde 45 gün yada 90 gün ertelemeli iki ayrı paket içerisinden birini seçebilirsiniz. Vakıfbank üzerinden 100.000 TL borç kapatma kredisi almak isterseniz eğer güncel borçlarınızı kapatmak için kullanabilirsiniz. Vakıfbank tarafınca gelen duyuru sonrasında elbette kredi şartlarını karşılamanız talep ediliyor. Bireysel olarak verilen 100 bin TL borç kapatma kredisinde emekli vatandaşların maaşlarını bu bankaya taşımaları ile kredi verileceği ifade edildi.

vakıfbank kredi
Emekli vatandaşlar Vakıfbank üzerinden herhangi bir maaş almıyorsa eğer, maaşlarını bu bankaya taşıdıktan sonra ve ilk maaşı çektiktan sonra Vakıfbank şubelerini ziyaret edebilir ve kredi çekmek istediklerini söylemeleri yeterli olacak. Sigortalı olarak çalışan vatandaşlara en düşük 12 aynı iş yerinde sigortalarının yatmış olması gerekmektedir. Bu şartları karşılayan kişilere Vakıfbank kredisi verileceği belirtildi.


Vakıfbank Başvuru 


Vakıfbank üzerinden 100 bin TL borç kapatma kredisi kullanmak istiyorsanız banka şubelerine giderken kimliğinizi ve gelir belgenizi yanınızda götürmeniz yeterli olacaktır. Vakıfbank üzerinden sizlere verilecek olan başvuru formunu eksiksiz olarak doldurmanız durumunda banka kredi girişini yapacak ve genel müdürlük tarafından sizlere kredi onayı verilecek. 

Verilecek olan bu kredilerde banka güncel olan banka borçlarımızı hesaplayarak sizlere hızlı bir şekilde sonuç verecek. Almış olduğunuz borç kapatma kredisi nde borç kapatmanın üzerine ihtiyaç kredisi kullanamazsınız. Kredi faiz oranları ve diğer detayları öğrenmek istiyorsanız Vakıfbank resmi internet sitesine giriş yapmanız gerekiyor.