Vakıfbank tarafından pandemide sıkıntı çeken vatandaşlara müjdeli bir haber verildi. Maddi sıkıntı çeken vatandaşlara Vakıfbank tarafından 15.000 TL’ye varan nakit para kampanyası başlatıldı.

Vakıfbank pandemi sürecinin vatandaşlar üzerinde oluşturduğu maddi zorluklara yönelik yardım kampanyalarına devam etmektedir. Bu dönemde sıkıntı çeken vatandaşların acil nakit ihtiyaçları bulunmaktadır. Bu acil ihtiyaçlara yönelik Vakıfbank, ATM’leri aracılığıyla 15.000 TL’lik nakit para hizmeti sunmaktadır.


Vakıfbank ülkemizde en büyük 2.banka olmasıyla birlikte en aktif bankalar arasında yerini almaktadır. Bu nedenle vatandaşların ihtiyaçlarına yönelik çeşitli kampanyalar sunmaya devam etmektedir. Bu kampanyalarından biri de acil nakit ihtiyaçları anında kullanmaya yönelik nakit avans hizmetidir. Nakit avans hizmeti kişilere anlık ve herhangi bir belge sunmak zorunda kalmadan kullanıma açık bir hizmet ya da kredi olarak da tanımlanabilmektedir.

vakıfbank kredi

Nakit avans kişilerin kredi kartı limitlerine paralel olarak diledikleri zaman dilimi içerisinde ve belirli şartlar dâhilinde kullanımlarına hazır bir kredi imkânıdır. Şartların sağlanması halinde nakit avans ATM’ler aracılığıyla temin edilebilmektedir. Nakit avans kullanabilmek için bankaların sunmuş olduğu şartlar sağlanmalıdır. Bu kapsamda Vakıfbank ihtiyacı olan vatandaşlara büyük kolaylıklar sunmaktadır.

Nakit Avanstan Nasıl Yararlanılır?


Nakit avans bankaların kişilerin kullandıkları kredi kartlarına ya da vadesiz hesaplarına tanımladıkları limitler oranında kullanılabilmektedir. Nakit avans kampanyasının kişilere sunmuş olduğu en iyi özellik ihtiyaç kredisi çekilirken onay verilmemesi ya da kredinin alınamaması gibi sorunlarla karşılaşılmamasıdır. Bunun yanı sıra nakit avans taksitle ödeme seçeneği de sunmaktadır. Nakit avans kullanacak olan kişiler kendi ödeme şekillerine göre planlama yapabilmektedirler ve nakit ya da taksitli olarak bu kampanyadan yararlanabilmektedirler.


Nakit Avansın Geri Ödeme Seçenekleri Nelerdir?


Kampanyadan yararlanmak isteyen vatandaşlar kullanacakları nakit avans miktarını peşin veya taksitli olarak ödeme seçeneklerine sahip olmaktadır. Ödeme planlamasının yapılmasında kişilerin müşteri temsilcileri ile fikir alışverişi yapması önerilmektedir. Nakit avans erken ödeme imkanı ile borç kapatılabildiği gibi taksitli geri ödeme durumunda da kişilere çeşitli taksit seçenekleri sunulmaktadır. Bu kapsamda nakit avans kullanan kişiler 2 ile 12 ay gibi bir zaman dilimi aralığında nakit avans borçlarını taksitle ödeyebilmektedirler.