Türkiye Sağlık İşçileri Sendikası Adana Şube Başkanı Mehmet Demirci Adana İl başkanı Şadi Altunsoy Hatay İl Başkanı Emre Yalçın Antakya İlçe Başkanı Hüseyin Yıldız. Hatay Eğitim Araştırma Hastanesi Temsilcileri ve Çalışan Sağlık İşçileriyle birlikte toplantı yaptılar.


Türkiye Sağlık İşçileri Sendikası Adana Bölge Yönetimi Hatay Eğitim Araştırma Hastanesi Sağlık İşçiler İle Birlikteydi
Adana Bölge Başkanı Demirci;


Öncelikle Covid Pandemi döneminde siz sağlık camiasının duayenlerini saygıyla ve sevgiyle selamlıyorum. Vefat eden sağlık şehitlerimize rahmet, hastalık illetine kapılan değerli arkadaşlarıma acil şifa diliyorum.

Türkiye Sağlık İşçileri Sendikası Ekmek mücadelesinin öncüsü, emekçinin kalesidir. Ekmek mücadelesinin öncüsü, emekçinin kalesi Türkiye Sağlık İşçileri Sendikası her daim işçinin alın terinden yana olmuştur. Sağlık Bakanlığında TİS 23. Madde üzerine kazandığımız davaların müjdesini sizlerle paylaşıyorum. Ve 81 il Sağlık Müdürlüklerine yazılarımızı da yazmış bulunmaktayız. Teknik Farklar ve Eğitim Durumları ile ilgili yazılarımız gerekli yerlere yazılmış olup çalışmalarımız son hızıyla siz kardeşlerimiz için devam ediyor.Siz değerli işçilerimize bir sendikacıdan daha fazla bir abi bir kardeş olarak birlikte kol kola yürümeye son nefesimize kadar devam edeceğiz, dedi. Ve soru cevap eşliğinde bilgilendirme konuşmaları yapıldı.