Lavern kullanıcı adına sahip TikTok kullanıcısı, yeni doğurmuş olduğu bebeğinin fotoğraflarını 15 dolara sattığını açıkladığında büyük tepkilere neden oldu. Anne, bir müddet sonra fotoğrafları satmak zorunda olduğunu ifade ederek herkesden özür dilemek adına bir video paylaştı.


20 yaşında olan yeni anne Zoe Laverne, Ekim ayı başında yeni doğurduğu bebeğinin fotoğraflarını TikTok üzerinden 15 dolara satmak istediğini söylemişti. Bu paylaşımdan sonra haklı bir şekilde eleştiri yağmuruna tutulmuş olan anne, bebeğinin fotoğraflarını satmak zorunda olduğunu ve arkasında yatan nedenlerden bahsetti.


Özür videosu paylaşan anne Laverne'in ilk açıkladığı şey doğumun hızlı bir şekilde yaşandığını ve sezeryan sonrası ölme durumuna yakın olduğunu ifade etti. 21 milyondan daha çok takipçisi olan anne, bebeğinin yoğun bakım ünitesine alındıktan sonra elde ettiği gelirin kesileceğini için bu durumu mecburiyetten yaptığını söyledi.


Laverne, aslında bebeği hastaneden çıkarmak için satıyor


Laverne, paylaştığı özür videosuda Emersyn adındaki bebeğini maddi sıkıntılardan ötürü hastaneden çıkaramadığını söyledi. Ek olarak Insider adında dergiye konuşan anne; "Emersyn çok erken geldiği için bir müddettir yoğun bakımda. Bu bakımdan sosyal medyadan aldığım gelirin kesileceğinden dolayı böyle bir adım atmak zorunda kaldım." ifadelerini kullandı.


Elbette bu açıklamaların ne kadar samimi olduğu tartışılır.