TC kimlik numarasına göre yapılacak ödemeler de 10.000 TL'ye kadar ödeme ihtiyacı olan kişiler ay sonuna dek başvurularını yaparak ödemeyi alabilirler...


Çok acil nakit ihtiyacı olan kişiler için bu fırsat ile beraber ihtiyaç kredisini kullanmak adına TC kimlik numaraları üzerinden sorgu gerçekleştirerek, 10.000 TL'ye kadar ödeme alabilirsiniz. Kimlik numaranız üzerinden yapacağınız sorgulamalardan sonra banka ile kredi ve kredi kartı geçmişinize göre hesaplanmış olan kredi notunuz 1200 ve üstünde olmalı halinde en yakın banka şubelerine gitmenize bile gerek kalmadan krediyi alabilirsiniz. Bu kampanyalar ile düşük faiz oranları sizleri bekliyor.

ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız ve acil paraya ihtiyacınız var ise bankalar üzerinden yapılan bu kampanyalara katılarak, hemen başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Tc Kimlik numaranız üzerinden yapacağınız sorgulama sonrasında 5 dakika içerisinde kredi onayı alıp alamadığınızı hemen göreceksiniz. 


QNB Finansbank 


Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlara acil ihtiyaçları olması durumunda bu banka üzerinden 5 dakika içerisinde kredi sonucu, öğrenebilir. Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız, TC kimlik numaranıza 50 30 numarasına mesaj olarak gönderebilir ve kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Acil ihtiyacı olan vatandaşlara ayrıca bankanın resmi internet sitesine girerek buradan ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak da, Finansbank üzerinden kredi alabiliyor. Yapılan başvurularda kredi onayı alan vatandaşlar, 5 dakika içerisinde hemen sonucunu öğrenebilir, onaylanan tutarı en yakın banka şubesinden kimlikleriyle birlikte gelir, vergisiz kullanabilir. 


Yapı Kredi Bankası 


Yapı Kredi Bankası üzerinden de ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar, 10000 TL için SMS atabilir. Sms ile kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler, Yapı Kredi Bankası, SMS kredi numarası olan 44 11 numarasına hemen mesaj atması gerekiyor. Sms ile kredi başvurusu yapmak için bireysel, yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın ve aylık gelirinizi yazarak, 44 11 numarasına bu mesajı gönderin. ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler bu şekilde yapmış oldukları başvuru ile birlikte Yapı Kredi Bankası üzerinden 5 dakika içerisinde kredi sonucu öğrenebilecek. Sms ile başvuru yapamayan kişiler ise bankanın resmi internet sitesine girebilir veya en yakın banka ATM'sine giderek buradan kredi başvurusunda bulunabilir.