Trendyol'un yapmuş olduğu açıklama neticesinde, ilk olarak reklam filmleriyle atılması beklenen beraberliğin sonrasında ise toplumsal fayda odaklı projelerin gelmesi bekleniyor. Tarkan, Trendyol iş birlikteliğinden dolayı geçtiğimiz gün Türkiye'ye döndü. Tarkan yaklaşık iki yıl aradan sonra yeniden sevenleri ile bir araya getirecek reklam filmi ise önümüzde ki günlerde karşımıza çıkacak.


Yapılan açıklamalarda gördüğümüz kadarıyla Tarkan'ın da görüşlerine yer verilmiş. Tarkan, Trendyolu yakından takip ettiğini ifade ederken, 
"Trendyol ülkemizin en sevilen ve kendi kategorisinde en başarılı markası olduğunu düşünüyorum. Ülkemizde doğan ve kısa süre içerisinde yurt dışına kadar uzanan güzel bir hikayesi var. Gelişip büyüme gösterirken ülkesine de fayda sağladığı için hem önemsiyorum hem de taktir ediyorum. Kadınların toplumdaki yerinin daha fazla güçlendirilmesi ile sanata kadar uzanan bir yol olduğunun farkındayım. Umarım iş birlikteliğimiz ile bütün ülkenin kalbine beraber dokunacağız" ifadelerinde bulundu.