Konuşması Tuhafıma gitti!

Tv8’de bir programa katılan Tamer Karadağlı kendisine yönelik eleştirilere cevap verdi, ‘"valla herhalde söylediği şeyler biraz tuhafıma gitti. Kazandıktan sonra galiba bütün diğer rakiplerim çok kötüymüş de en iyi benmişim, seneye en iyi erkek dalında ödül alacağım deyince bir tuhafıma gitti benim.Oscar’da çıkıp ödülü alan kişi rakiplerini aşağılamak yerine taam tersine yüceltir.O konuşma bir tuhafıma gitti benim sizinde tuhafınıza gitmedi mi?" diye sordu.

Arkada Tuzluk Gibi Bekledim

Sözlerine devam eden Tamer Karadağlı, ‘‘bütün yorumları okudum. Nihal yalçını çok beğenirim. Ödül sırasında ilk başta ödülü vermek için hamlede bulunuyorum. Ödül töreninde 30 ve 45 saniye konuşulur. 3,5 dakika ben arkada tuzluk gibi durdum. Merhaba yok, teşekkürler yok.’’ İfadelerini kullandı.

Konuşmasını Tuhaf  Bulduğum için O Mimikleri Yaptım

Sözlerine devam eden ünlü oyuncu Tamer Karadağlı, "konuşmasını tuhaf buldum demek ki. Öyle düşündüğüm için o mimikleri yapmışım." Diyerek kendisine yapılan eleştirilere cevap verdi.

Selahattin Demirtaşa Özgürlük Yazmış

Ünlü oyuncu Tamer Karadağlı, Nihal Yalçın hakkında da bazı iddialarda bulundu ve siyasi görüşü hakkında fikirlerini belirtti. Tamer Karadağlı, "linç kampanyası başlayınca bir gün bekledim. Sonra aldı başını gitti. Pervin Buldan sahip çıktı. demek ki kendisine başka sahip çıkanlar var. Ben sadece sanatsal açıdan bakıyorum. Politik açıdan değerlendirmedim. Son kez tweet atacak olsan ne yazarsın? diye sormuşlar. Hanımefendi Selahattin Demirtaş’a özgürlük yazmış. Demirtaş ne dedi? Öcalan’ın heykelini dikeceğiz. Dedi."

Öcalan’ın Terörist Başı Olduğunu Söyleye Biliyormusunuz

Hanımefendi bunumu savunuyor? Bir anda böyle HDP Milletvekilleri sahip çıktı. Buldan Kaftancıoğlu ona sahip çıktı. Benim duruşumda belli olan bir duruş. PKK’nın terör örgütü olduğuna inan bir insanım. Onlara sormak lazım. Onlara sormak lazım Öcalan’ın terörist başı olduğunu söyleye biliyor musunuz diye.