Şekerbank, emekli vatandaşlar için maaşını bankaya taşıyanlara çok özel bir kampanyayı açıkladı. Maaşını Şekerbank'a taşıyan emekliye fırsat...


Şekerbank, emekliler için maaşını bu bankaya taşıyan vatandaşlara çok özel bir kampanyayı duyurdu. Bu kapsamda maaşını Şekerbank'tan alacak olan emekli müşterilere, düşük faiz ile uzun vadeli 100 bin TL'ye kadar kredi imkanı verilecek. Kredi tahsis tutarı bulunmayan ve günlük olarak 14 TL ödeme imkanı sunan bankada müşteri olmak isteyenler için de özel fırsatlar yer alıyor.


Emekli ve de diğer müşterilerin, her ihtiyacını karşılayabilmek adına kampanya ve de avantajların yeni tür yapılandırmalar ile desteklendiği ve bu desteklerin de ilerleyen zamanlarda yeni duyurular ile kişilere sunulacağını Şekerbank, son zamanlarda bir hayli fazla rağbet görmektedir. Kullanılan kredi tutarı ile yapılacak hayat sigortası primleri sayesinde kredi çeken müşterin, yaş ve cinsiyet değişkenleri baz alınarak değişikliklerin olduğu belirtilmektedir. Hayallerdeki emekliliği yaşatabilmek adına Şekerbank, müşterilerin ihtiyaçlarına bağlı olarak birçok olanak sunması ile bankalar arasındaki rekabeti oldukça hareketlendirmiş durumdadır.

emekli-3

Bankanın müşterilerine sunmakta olduğu ayrıcalıklar arasında, emekli vatandaşlar adına borç kapatma kredisi seçenekleri de bulunmaktadır. Emekliler için sunulmakta olan borç kapatma kredisinde 3 ay ödemesiz dönem başlatma imkanı, 1,99 oranından başlayan faiz oranı ile kredi kartı borçlarını ödeme düzenine göre değişkenlik göstermekte olan faiz oranları ile karşılaşılmaktadır. Kredi kartı ödemelerini aksatmadan düzenli olarak yapan müşteriler, daha geniş kredi paket seçeneklerinden faydalanabileceklerdir. Bu avantajlardan en çok göze çarpanı ise 6 ay vade imkanının tanınması olmaktadır.


Şekerbank Borç Kapatma Kredisi Başvurusu


Şekerbank Emekli Kredisine başvuru yapabilmek için başvuracak kişinin kimlik fotokopisini ibraz etmesi yeterlidir. Bununla beraber son aya ait olacak şekilde telefon faturası haricinde elektrik, su ve de doğalgaz faturasının sunulması gereklidir. Söz konusu bu faturaların ise başvuru sahibine ait olması gereklidir. Başvuru sahibi ile ilgili olarak bir de gelir belgesi gerekmektedir. Gelir belgesi içerisinde ise kişinin sahip olduğu bütün gelirlerin beyan edilmesi gereklidir. Eğer maaş dışında farklı bir kanaldan gelir sahibi iseniz bunları da belirtmeniz gereklidir. Başvuracak olan kişi eğer Şekerbank üzerinden emekli maaşını alıyorsa maaş cüzdanını da banka şubesine getirmelidir.