Milyonlarca emekliye ödenecek olan rakamlar revize edildi! Emekliler 31 Ekim'e kadar başvurmaları halinde 2.300 TL ödeme alacaklar Milyonlarca emeklinin beklediği 2300 TL ek ödeme müjdesi geldi. Bankaların yarışından emekliler karlı çıkacak. Bir birleri ile emekli müşterisi kapmak isteyen ve yarışan bankalar emeklilere para dağıtıyor.

Emekli olanlara kamu ve özel bankalardan yeni bir son dakika duyurusu daha geldi. Emekli maaşı alan vatandaşlara başvuru yapmaları durumunda bankalar tarafından 2300 TL ödeme yapılacak. Sadece emeklilere tanınan bu haktan aynı zamanda emeklilerin hak sahibi olan dul ve yetim maaşı alanlarda faydalanabiliyor. 2300 TL Ek ödeme almak için Seçtiğiniz bir bankaya müracaat etmeniz gerekiyor. Emekliye ek ödeme için son başvuru tarihi ise 31 Ekim 2021 olarak belirlendi. Bu tarihe kadar başvuru işlemlerini tamamlayan emeklilerin sözleşmeden 3 gün sonra hesaplarına ödemeleri geçiyor. Peki kimler başvuru yapabilir? ek ödeme için başvuru şartları ve detaylar haberimizde…

BAŞVURU YAPANA ÖDENECEK

Bankalar emekli olanlara ek ödeme imkanı veriyor. Daha önce kredi veya kredi kartı kullanmayan emekliler başvuru yaparak 2300 TL artı para alabiliyor. Bunun yanında yüksek limitli ihtiyaç kredisi ve kredi kartı almak da mümkün. İnternet bankacılığı ve online bankacılık hizmetleri üzerinden çalıştığınız bankaya başvuru yaparak hemen ödemenizi talep edebilirsiniz. Ayrıca banka şubelerinden şahsen müracaatlarda kabul ediliyor.

HALKBANK'TAN EMEKLİYE ÖDEME

Emekliye 2300 TL Ek ödeme veren bankalardan biri Halkbank oldu. Özellikle emeklilerin son dönemlerde yaptığı kampanya nedeniyle en çok tercih ettiği bankalardan olan kamu Bankası, emekli maaşını taşıyan emeklilere 2300 TL Ek ödeme ile birlikte yüksek limitli kredi ve artı para imkanı da sağlıyor. Halkbank mobil uygulaması üzerinden hemen başvuru yaparak hem ödemenizi almak hem de kredi başvurusu tamamlamak ve mümkün.

Halkbank emekli kredi kampanyası kapsamında 3 ay ödeme erteleme imkanı da sağlanıyor. 36 aya Varan vadelerle kullanacağınız bireysel ihtiyaç kredisi düşük faizli olarak sağlanıyor. Emeklilere 10.000 TL'den 200 bin TL'ye kadar kredi şansı veriliyor.

GARANTİ BANKASI EMEKLİYE EK ÖDEME

Garanti Bankası da emekliye ek ödeme imkanı veren bankalar arasında. Özellikle emekli maaşını taşıyanlara banka promosyonu olarak oldukça yüksek ücret ödeyen Garanti Bankası aynı zamanda bir yakınını getiren emeklilere de ekstra 150 lira ödeme yapıyor. Maaşınızı Garanti Bankası'na taşıyarak 3 gün içerisinde 2300 TL ek ödeme alabilirsiniz. Bunun yanı sıra Garanti Bankası emekli müşterilerine cazip faiz oranları ile kredi de sunuyor. Garanti Bankası'nın bankacılık araçları da emeklilere özel olarak planlanıyor. Maaşınızı taşıdıktan sonra maaş kredi notunuza göre Garanti Bankası kredi imkanlarından faydalanabilirsiniz.