Mehmet Ali Erbil Ece Ronay Krizinde Son  Durum..Sosyal medyada fenomen olan Ece Ronay geçtiğimiz günlerde Mehmet Ali Erbil’in kendisine taciz ve tehdit içerikli mesajlar attığını sosyal medya üstünden yayınladı. Ece Ronay Çağlayan adliyesine giderek Mehmet Ali Erbil için 2 ay süreye uzaklaştırmak kararı aldırdığını ve dava açtığını duyurdu.
 

Ece Ronay Karpuz şarkısıyla meşhur olduktan sonra yeni şarkısı Vur Dibine’nin klip çekiminde Mehmet Ali Erbil ile birlikte yer almıştı. İddiaya göre Mehmet Ali Erbil’in Ece Ronaya ‘’Bu akşam yanınızda uyumak istiyorum.’’ Şeklinde mesaj atması üstüne Ece Ronay mesajları sosyal medya hesabından yayınladı.

Erbil  İddiaları Kabul Etmiyor

İddiaları kabul etmeyen Mehmet Ali Erbil, Ece Ronay’ın nişanlısı Mehmet Bilir’i evine davet ederek birlikte video yayınladılar fakat videonun ardından Mehmet Bilir’de tuzağa düşürüldüğünü açıkladı.

İddiaya göre Mehmet Bilir’e 50 bin lira teklif edildiği söyleniyor. Mehmet Bilir, Mehmet Ali Erbil’in evine gittiğinde kapıda silahlı adamların olduğunu söyledi. 2. Sayfa programına katılan Mehmet Bilir videoda Mehmet Ali Erbil’in konuyla alakalı özür dilediğini ama özür dilediği kısımların silindiğini bildirdi.

Videoda sadece "Mehmet kardeşim Ece Ronay'ın nişanlısı. Ben onun nişanlı olduğunu bile bilmiyordum. Mehmet'i bu olayları kapatalım, üstüne örtelim diye davet ettim, çünkü hem kamuoyu, hem biz hem o taraf çok rahatsız oldu. Mehmet’de beni kırmadı davetime icabet etti geldi yemeğimi yedi" şeklinde konuştu. Bilir ise "Sen de bizi çok güzel ağırladın, teşekkür ediyorum" dediği kısım yer alıyor.

Mehmet Ali Erbil’in özür dilediği kısmın olmadığını söyledi. Ece Ronay’da Mehmet Bilir’de tehdit edildiğini konunun kapatılması için kendilerine ulaşıldığını belirtse de konu kapatılmayacak gibi görünüyor.

Ronay Nişanlısından Ayrılıyor


 Mehmet Ali Erbil ile Mehmet Bilir’in video yayınlamasının ardından Ece Ronay ‘’Erkekler kendi aralarında anlaşmış, sanırım artık nişanlım değil’’ diyerek nişanlısından ayrıldığınıda duyurdu.
 Kimilerine göre Ece Ronay yeni çıkan klipine dikkat çekmek için bu tarz konuları ortaya attı diye yorumlanıyor olsa da genç fenomen iddiaları reddedip hakkını arayacağını belirtiyor. İlerleyen günlerde kimin haklı kimin haksız olacağını izleyip göreceğiz.