LNR token

LNR işlemlerinin %3'ü ticareti kolaylaştırmak ve tokenin değerini dengelemek için bir likidite havuzuna gönderilir ve işlemlerin %5,5'i pazarlama, geliştirme ve stratejik geri alımlar/yakma işlemleri için kullanılan bir büyüme cüzdanına gönderilir. LNR. Bu geri alımlar/yanmalar, tokenin değerini artırmak ve erken satışı caydırmak için fiyatlar veya ticaret hacimleri düşük olduğunda karşı önlem olarak kullanılır.

Akıllı sözleşmede yerleşik balina önleme ve bot önleme mekanizmaları da vardır. Toplam arzın önemli bir bölümünü elinde bulunduran kişilerin token fiyatını önemli ölçüde etkilemesini önlemek için maksimum %1 işlem boyutu ve %3 maksimum cüzdan boyutu sınırı uygular. Ekip, otomatik ticareti kısıtlamayı ve insan yatırımcıların serbestçe ticaret yapmasına izin vermeyi amaçlayan açılış gününde bir anti-bot mekanizması uygulamayı ve yayınlamayı hedefliyor.

Pasif Kazançlı NFT'ler:

Lunar Ekosistemi  , LNR işlemlerinin %0,5'ini sahiplerine dağıtan kendi NFT koleksiyonu olan Lunar Legion'ı da içerecek. Bu, Lunar DEX Cüzdanının akıcı kullanıcı deneyimini NFT yatırım dünyasına getirmek nihai hedefindeki ilk adım olacak.

Kurucular, NFT alanının, mikro kapak kripto para birimi dikeyinde var olan aynı parçalanmadan muzdarip olduğunu fark ettiler. Bu nedenle, daha büyük Ay Ekosistemine tam olarak uyan birleşik, sürtünmesiz bir NFT ticaret platformu oluşturmayı planlıyorlar.

Ekip, bu vizyonları gerçeğe dönüştürmek için sağlam adımlar atmaya devam ediyor. Ekipleri, şirketleri başarılı bir şekilde büyütmüş ve geçmiş girişimlerde yazılım göndermiş olan çok yetenekli geliştiriciler, pazarlamacılar, tasarımcılar ve seri girişimcilerden oluşmaktadır.

Proje ayrıca şimdiden umut verici bir çekişe sahip. Web sitelerini yayınladıktan sonraki 48 saat içinde, özel satışları tamamen tükendi. Telegram üyelerinin özel satış alıcıları haline gelmesinde %38'in üzerinde bir dönüşüm oranı görüyorlar.

Lunar topluluğu  şimdiden uzaydaki en ilgili, tutkulu topluluklardan biri haline geliyor ve ekip, vizyon, kaliteye amansız odaklanma ve üzerine inşa edildiği bir dizi temel değer nedeniyle buna inanıyor. Kripto para endüstrisinin büyümesi yavaşlama belirtisi göstermezken, Lunar ekibi adlarına uygun yaşayacaklarından ve projeyi aya ve ötesine taşıyacaklarından emin.

Web sitesi: lunardefi.com
Telgraf: t.me/lnrDefi