Tüm dünyanın en beğenilen dijital yayın platformu Netflix, içerik kütüphanesini arttırmak için çalışmalarına devam ediyor. Diğer yandan ise yeni yapımlar için gayret ederken, hazır projelerinde de veda yani final senaryolarını tamamlıyor. Bu sefer ise aramızdan ayrılan yapım dünyanın beğenerek izlemiş olduğu La Casa de Papel oluyor.


Toplamda 10 bölümden karşımıza çıkan son sezonun ilk 5 bölümü 3 Eylül'de yayınlandı. Netflix kalan bölümleri ise 3 Aralık günü yayınlayacağını önceden zaten duyurmuştu. Son olarak ise hasret bitti ve final için 5 bölüm daha yayınlandı.
La Casa de Papel, final bölümleri yayınlandı

la case
La Casa de Papel’in son bölümleri, bugün saat 11:00 itibariyle Türkiye’deki izleyicilerin beğenisine sunuldu. Beş kısımdan oluşan son bölümlerin ismi ise “Kaçış, Gerçekleşene Hayaller, Zarafet Teorisi, Yastık Sohbetleri ve Bir Aile Geleneği” olarak belirlendi. Peki finalde bizi neler bekliyor?


Bir süre “Büyük final yaklaşıyor…” notuyla yayınlanan fragmanda, Profesör “bu soygun yüzünden başka kimsenin ölmesine izin vermeyeceğim” diyor. Tam bu esnada Lizbon’un yakalandığı bir sahne ekranlara kısa süreyle gelirken, Profesör’ün silah çektiği gösteriliyor ve akabinde fragman sona eriyor.

Bir İspanyol televizyon kanalında reytingleri düşmesi sebebiyle iptal edilmek üzereyken Netflix tarafından satın alınarak dünyaya açılan La Casa de Papel, platformun ‘İngilizce olmayan içerikleri’ arasında en çok izlenenler listesine girmeyi başardı.


Dizi beşinci sezonuyla ekranlara veda ederken; Alvaro Morte, Ursula Corbero, Pedro Alonso, Itziar Ituno ve Darko Peric gibi sevilen oyuncular son beş bölümde de bizlerle olacak. Peki siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? La Casa de Papel’in final sezonunu beğendiniz mi? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.