Kısa bir süre önce sosyal medya hesabı üzerinden oryantal videosunu paylaşan Hande Sarıoğlu Habertürk'teki işinden ayrılmak zorunda kalmıştı. Okan Bayülgen'in programına katılan Sarıoğlu, dans ettiği gecenin kamera arkası hakkında açıklamalar yaptı. "Çok iyi sallıyorum, ülkede oryantal açlığı var" sözlerini kullanan Sarıoğlu karşısında Bayülgen şaşkınlıklarını gizlemekten kaçınamadı. 


Dans video ile adını sosyal medyada dafalarca söz ettiren Sarıoğlu, yönetim ile karşılıklı karar alıp Haber Türk'ten istifa etmişti. Şimdi ise Okan Bayülgen'in Uykusuzlar Kulübü programına konuk olan Sarıoğlu, Bayülgen'in sorusu karşısında rahat bir açıklama yaparak izleyicilerin şaşkınlıkla bakmasına neden oldu. 


"TOPUKLU AYAKKABI GİYİNCE ÇOK İYİ SALLIYORUM" 


Haber Türk'teki kariyerini etkileyen dans videosunun yaşandığı günden bahseden Sarıoğlu; O gece arkadaşlarının doğum günü olduğunu ve pandemi şartlarından dolayı cumadan pazara karantinaya girdiklerini belirtti. 3 kız arkadaşıyla beraber Pazartesi'ye kadar evinde olacaklarınız ve Cumartesi günü ibo Show'un olduğunu ve Didem'in çıkacağını bildiklerini dile getirdi.

Kendisinin de küçüklükten bu güne kadar okul hayatı olsun düğünler olsun sürekli dans eden ve oryantal da oynayan biri olduğunu belirtti. Çünkü kendisinin bu işi iyi yaptığını ve iyi salladığını söylerken, evde topuklu ayakkabı giyince daha iyi salladığını belirtti.


Sarıoğlu özellikle ülkede oryantak açlığın olduğunu söyleyerek videonun ülkemizde bu yüzden patlama yaptığını dile getirdi. Okan bayülgen ise bu sözler kaşısında ne acayip bir kafan var diyerek şaşkınlıklarını gizleyemedi.