HUAWEI nova 8i yüzde 94,7 gövdeye ve 6,67 inç büyüklüğe sahip ve ayrıca ekran çözünürlüğü 2376 x1080 FHD+ oranında kaliteli bir kullanım sağlıyor.

66 W HUAWEI SuperCharge olanağı ile telefon, 17 dakikalık kısa bir sürede yüzde 60’a kadar şarj oluyor ve 38 dakikada tasarrufu sağlayan yapay zeka algoritmalarıyla dikkat çekiyor. 64 MP yüksek çözünürlüklü lens, 8 MP ultra geniş açılı lens, 2 MP makro lens ve 2 MP bokeh lens takımından oluşan geniş, gelişmiş sensörlü ana kamera ile vazgeçilmez bir deneyim oluşturuyor.

8i

Yerleşik gürültü azaltma algoritması ile daha önce karanlıkta görünmeyen görüntüler artık tüm ihtişamıyla görülüyor. Cihaz ile her çekim yaptığınızda en kaliteli gece sahnelerini ölümsüzleştirebiliyorsunuz.
Yenilikçi, yapay zeka güzellik algoritmasına sahip olan ön kamera, her ayrıntıyı kayıt ederken her yüz için özel bir çözüm yolu sunuyor.


128 GB depolama alanı sayesinde artık depolama ile ilgili endişelenmenize gerek olmayacak. 6 GB RAM, aynı anda birden fazla uygulamayı sorunsuz çalıştırmanıza ve bunlar arasında donmadan akıcı bir şekilde geçiş yapmanıza imkan sağlayacak.

8i2

Toplam 7 dahili anteni mevcut ve 180 Hz dokunmatik örnekleme hızıyla telefon, ister yatay ister dikey, güçlü sinyal ile ultra akıcı bir oyun oynamanıza olanak sağlıyor. Ayrıca, Rahatsız Etmeyin Modu ile gelen aramalar veya mesajlar olsa  bile kesinti olmadan oyun oynayabilmenizi sağlıyor.


Cihaz, HUAWEI Online Mağaza’da 6.499 TL fiyat ile satışa sunuluyor.