Temada güçlü kadın olarak ifade edilen defilede güzel manken Tuğba Altıntop, podyumda bir anda dengesini kaybedip yere düştü. Acı çektiği halde ayağa kalkmaya çalışan Altıntop, elbisesinin çok kısa olmasından dolayı firikik vermekten kaçamadı. 


Ünlü modacı olarak tanınan Deniz Albayrak, geçtiğimiz akşam bir otelde defile düzenleyerek birçok kişiyi davet etti. 'Güçlü Kadın' başlıklı defilede baş mankenlik yapan ve 1996 yılında Miss Turkey güzeli seçilen Tuğba Altıntop yer aldı. Zümrüt yeşili rengine sahip elbise ile podyumda yürüyen Altıntop, ummadık bir kaza yaşayarak gündemde oturdu.


Elbisenin azizliği yerde frikike neden oldu


44 yaşında olan güzel manken Tuğba Altıntop, ilk kıyafetini tanıtmak adına çıktığı sırada podyumda dengesini kaybedip yere düştü. Acı içinde olan ve yerde duran Altıntop, profesyonel bir şekilde acı çektiği halde ayakkabılarını çıkartıp ayağa kalktı ve yürümesine devam etti. Üstünde bulunan mini elbiseden dolayı çekmiş olduğu acıdan dolayı zorlandığı için yerden kalkarken frikik vermekten kaçamadı.


"Allah korudu, büyük kazayı atlattım"


Organizasyon sonrası güzel manken Tuğba Altıntop açıklama yaparak; "Küçük değil gerçekten büyük bir kaza atlattım. Çünkü ayağım takıldı ve dengemi kaybettiğim sırada bileğim kırabilirdi. Allah'a şükürler olsun rabbim korudu" şeklinde açıklama yaptı.