Ömür Gedik, kürkün çok sıcak tuttuğunu ve beğendiğini vurgulayarak hayvanların kürk yapımında çekmiş oldukları işkenceleri internet ortamında izlemediğini belirten Gülşah Saraçoğlu'na "Cehennem ateşinde ısınacaksınız" diyerek cevap verdi.


Hayvanseverlerin sizlerinde bildiği gibi çok ayrı bir çaba içerisinde kürk kullanımını kaldırmak istiyorlar. TV8'de Gülşah Saraçoğlu'nun katılmış olduğu 2. sayfa programında bu konu tartışıldı.

Gülşah Saraçoğlu'nun kürk kullanımına olan sevgisinin konuşulduğu programda, Saraçoğlu orijinal kürk sevgisini yineledi.

Gülşah Saraçoğlu'nun daha önce de kürk sevdiğini söylediği için eleştiri aldığı belirtilirken, rahat tavırları dikkat çekti.

"BEN ORİJİNAL KÜRK SEVMİYORUM DİYENLER DAHA SAHTE"


"Ne yapayım üşüyorum." diyerek kürk giymeye devam ettiği belirtilen Saraçoğlu, "Ama bunu orijinal giyip de ben orijinal sevmiyorum diyenler daha sahte geliyor bana. Sen aslında o kürk sahte demiyorsun, sen kendin sahtesin. Ben giyiyorum. Seviyorum da..." ifadelerini kullandı.


"50'YE YAKIN KÜRKÜM VAR"


Kendisine, kürklerin nasıl yapıldığına dair videoları izleyip izlemediği sorulan Saraçoğlu, "Hiç girmiyorum o konulara. Ben kürk giyiyorsam da orijinal kürk giyiyorum. Birçok arkadaşımız da orijinal giyip, sahte giyiyorum diyor. Ben kürk seviyorum ve giyiyorum. Herhalde 50'ye yakın kürküm var. Bunu dünyada sadece ben yapıyormuşum gibi olmamalı. Ben seviyorum yani." ifadelerini kullanırken Ömür Gedik, duruma sessiz kalmadı.