Acil nakite ihtiyacı olan kişilere qnb Finansbak TEB Bankası ve Garanti Bankası tarafından güzel bir kampanya fırsatı duyuruldu. Bu bankalar kişilere 10.000 TL'ye dek nakit ödeme yapacak. Son günlerde görülen ekonomik sıkıntılardan dolayı paraya ihtiyaç duyan kişilere bankalar tarafından ihtiyaç kredisi ile kredi kartı kampanyası başladı. Qnb Finansbak bir kampanya başlatarak TEB Bankası ve Garanti Bankası'da katılarak 10.000 TL'ye dek ATM üzerinden nakit vereceğini duyurdu.

Qnb Finansbank TEB Bankası ve Garanti Bankası üzerinden başvuru yapacak olan kişilerin banka kredi notu 1200 ve üzerinde olması durumunda ve diğer bankalardaki borçları da herhangi bir gecikme olmaması durumunda onay olabilir ve kredi kullanabilir.

Qnb Finansbank


Qnb Finansbank üzerinden ATM aracılığı ile kredi kullanmak istiyorsunuz başvuru yapmanız gerekiyor. Banka üzerinden en kolay yöntemlerle başvuru yapmak isteyen kişiler t.c. kimlik numarasını 5030 numarasına mesaj atarak gönderebilir. T.c. kimlik numarasını 5030 numarasına mesaj atarak işlem yapacak olan kişiler 5 dakika içerisinde bu banka üzerinden ne kadar kredi onayı aldığını görebilir. 

Kimlik numarası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız ayrıca bankanın resmi internet sitesine girerek buradan da Kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi kullanacak olan kişiler qnb Finansbank aracılığı ile yapmış oldukları kampanya sonrasında belirtilen şartlara uygun olmaları durumunda bankadan hızlı bir şekilde onay alabilir. 

TEB Bankası


10.000 TL ATM üzerinden destek kampanyasına başvuru yapmak isteyen kişiler TEB Bankası üzerinden de işlem yapabilir. TEB Bankası üzerinden yapacağınız işlem sonucunda banka 36 ay vadeye kadar sizlere ihtiyaç kredisi imkanı sunacak. Ayrıca bankadan sms kredi servisini kullanarak cep telefonunuzdan mesaj atarak da onay alabilirsiniz. T.c. kimlik numaranızı 44 66 numarasını mesaj olarak gönderirsiniz TEB Bankası kredi başvurusunda bulunmuş olacaksınız.

Garanti bbva Bankası


Garanti Bankası başlatmış olduğu düşük faizli 10.000 TL ATM kredisi kampanyasına katılmak isteyen kişiler Banka hesabı olması ve banka'dan internet bankacılığı şifresi alması gerekmektedir. Bu şekilde Garanti Bankası üzerinden 10 bin TL ATM kredisi kullanabilmeniz için mobil uygulama üzerinden başvuru yapıp onay almanız gerekiyor.