ABD'de yaşayan Jayne Rivera isimli tanınan fenomen, babasının vefat etmesi üzerine cenazesinde çektirdiği fotoğrafları sosyal medyada paylaşınca çok sert tepkilere neden oldu. Dekolteki cenaze fotoğrafı olaya neden oldu!
Miami'da yaşamış olan fenomen Rivera 11 Ekim günü babasını kaybetmiş ve cenaze törenine katılmıştı. Fenomenin açık tabut önünde düzenlenen cenaze töreninde dekolteli pozları çok fazla tepkiye neden oldu.


TABUT ÖNÜNDE DEKOLTELİ POZ VERDİ


Tek kollu siyah bir elbise ile cezaneye katılan fenomen, kaydırmalı bir şekilde çoklu fotoğraflarını instagram üzerinden paylaştı. Rivere, babasının tabutu önünde fotoğraf çektirmiş ve altına şu ifadeleri yazmıştı: "Kelebek uçtu gitti. Huzurlar içerisinde uyu canım babam. Sen benim en değerli arkadaşımdın." notunu yazdı. Fenomenin özellikle fotoğraf etiket kısmına cenaze gibi etiketler yazması çok fazla dikkat çekmesine neden oldu.


TAKİPÇİLERİN TEPKİSİNE NEDEN OLDU


Twitter kullanıcılarından Rivera için gelen paylaşımlarda, babasının cenazesini fırsata çevirmesiyle eleştirildi. Bir kullanıcı ise "Jayne Rivera bir insan olamaz" şeklinde açıklamalar yaptı. Bir diğer kişi ise "cenazeyi seksi yas elbisesiyle sergilemesi yanlış" şeklinde açıklamalarda ardı arkası gelmeey devam etti.


ELBETTE KENDİSİNİ SAVUNDU


Babasının devamlı sosyal medya paylaşımlarında bulunduğunu belirtirken açıklamalarında "Herkesin sevdiği biri vefat edince tepkisi farklı olup kimi daha geleneksel kutlar kimisi daha tabu olarak görülebilir. Ben babam yanımdamış gibi fotoğraf çektim eskiden olduğu gibi" sözleriyle savunma yaptı.