Fenerbahçe genç ve gelecek sunacak olan takım arkadaşları ararken gözlerini Norveç'e çevirdiği ortaya çıktı.


Kanarya yönetimi, Norveç ligi ekiplerinden olan ve Bodo/Glimt formasını giyen 23 yaşındaki genç sol bek oyuncusu Fredrik Andre Björkan için kollarını sıvadı.


Scout Ekibi'nin raporu olumlu!


Scout ekibinin araştırmalarına göre listede yer alan 23 yaşındaki Norveç'in gözde oyuncusu sol bek de yer alıyor. Son öğrenilen bilgilere göre Björkan'ın Bodo Glimt ile sözleşmesinin bu yıl sonu yani 31 Aralık 2021'de biteceği açıklandı.


PEREIRA'nın kararı ne olacak?


Şuan için Pereira'nın genç yıldız raporunu incelediği ve karar aşamasında olduğu ifade edildi. Björkan'a bonservis ödenmemesi söz konusu olduğundan sıcak bakıldığı öğrenilen detaylar arasında yer alıyor.


Şuan için genç oyuncu Fredrik Andre Björkan'ın piyasa değeri güncel olarak 1,40 milyon Euro civarında yer alıyor.


Şimdiye kadar çıkmış olduğu 128 maçta tam 7 gol ve 14 asistlik destek sağlamış durumda. Gelecek vaadi sunan oyuncu sarılacivert için gelecek sunabilecek performasa sahip. Yapmış olduğu başarılar fark edilecek değerde.


Tüm bunlara ek olarak ise Mesut Özil takıma elveda etmek için hazırlanıyor. Şuan için geleceği belirsizlik içerisinde olan oyuncunun hatırlayacağınız gibi Fenerbahçe ve Antwerp maçı 2-2 beraber kalmış ve o maçta atılan su şişelerini tekmelediği görüntüleri tepkine neden olmuştu.