Ulus 29'a katılan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, basın mensupları ile konuşmaları sırasında 2 yıl içerisinde 15 dadı değiştirdikleri söylenen iddialara yanıt verdi!


Evcen, eşi Özçivit ile beraber bir davete katılmış ve açıklamalarında " Ben en çok smokin giyinmesini seviyorum ve beğeniyorum. Günlük kıyafetlerde hoş ama smokin bir başka oluyor" sözleriyle eşine karşı yakıştırmalar da bulundu.
'Alparslan' dizisi sonrası 2 yıl sonra setlere dönen Evcen, "Uzun süre at ve kılıç üzerinde alıştırmalar yaptık. Aksiyon sahneleri çok fazla efor gerektiriyor ama keyifli. Barış ile de güzel çalışmaktayız" şeklinde ifadeler de bulundu.


"Şuan çok rahatız"


Evcen, "Karan ile ilgilenirken ve set arasında zorlanmalar oluyor mu? sorusuna yönelik bir cevap vererek " Biz o süreçleri artık bitirdik. Çok rahatız şuan. Yapımda saatler ve iş günü artık çok düzenli geçiyor" yanıtını verdi.


2 yıl içerisinde 15 dadı değiştirdiği söylenen Evcen, "Dizi başlamadan kendim ilgilenebiliyordum. Dizi başladıktan sonra ise arayış içerisine girdik. Ancak iddia edilen rakamlar gerçek değil. Tek aradığım çocuğa sevgi ile yaklaşması..."
"Çok fazla özellik aramıyorum. Çocuk ile bağ kurması yeterli. Dil bilmesine de gerek yok. İlk olarak bizim dilimizi iyi bilsin çünkü diğer diller yaş ilerledikçe eğitim alarak öğrenilecek" diyerek iddiaların gerçek olmadığını dile getirdi.