Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Fahrettin Poyraz'ın kısa süre önce 180 bin lira maaş aldığı iddiaları ile sosyal medya platformları çalkalanıyor. Poyraz ise bu haberleri yalanlayarak huzur hakları ile beraber toplamda 62 bin 500 lira maaş aldığını söyledi.


Ülkemizde gıda fiyatları fahiş derecede gümdemde konuşulurken, vatandaşların rahatsız olduğu konu için Cumhurbaşkanı Erdoğan konuya dahil oldu. Zincir marketlerde ki piyasa etkisini düzeltmek adına Tarım Kredi marketlerinin sayısının arttırılacağını söyleyen Erdoğan, ülkemizde 1000 kadar bu şekilde market yapılacağını söyledi. Böylelikle vatandaş ucuz ve kaliteli alışveriş yapacak dedi.


180 BİN LİRA MAAŞ ALDIĞI İDDİA EDİLDİ!


Ülkemizde tüketicilere uygun fiyata ürünler sunan Tarım Kredi marketlerinin sayısının artması için çalışmalar başlatılmışken, Genel Müdür Fahrettin Poyraz'ın maaşı hakkında bazı medya organlarında birçok iddia gündeme taşındı. Poyraz'ın 180 bin lira maaş alıyorsun iddialarına karşılık kısa süre içerisinde yanıt verdiğini belirtelim.


"62.500 TL MAAŞ ALIYORUM"


Poyraz, görev yaptığı şirketleri gösterirken ve nereden huzur hakkı aldığını gösteren bir tabloyu da paylaşmaktan kaçınmadı. Tabloya baktığımızda ve kendi söylemiş olduğu 62.500 TL maaş alıyorum sözleri ile tekrardan gündeme taşınan konu daha da alevlendi.