Milyonlarca vatandaşa İŞKUR'dan müjdeli haber. Özellikle ev hanımlarının işine yarayacak olan ev de iş imkanı İŞKUR tarafından sağlanacak. Günde birkaç saat evde çalışarak 1,500 ila 2,500 TL arasında para kazanabilirsiniz. İşte detaylar...

Ülkemizde artan işsizlikle beraber özellikle iş hayatına giremeyen kişiler evlerinden çıkmadan para kazanabilecekler. Bu noktada her yıl binlerce kişiye iş imkanı veren İŞKUR vatandaşların iş sıkıntısını çözmeye devam ediyor. Kişiler birkaç saatini ayırarak sabit bir gelir elde edebilirler fakat tüm bunları yaparken evden çıkmanıza gerek kalmayacak. İŞKUR tarafından sunulan iş imkanları konusunda kişiler evden çıkmadan birkaç saatini harcayarak aylık 1500 TL ile 2500 TL arasında maaş kazanabilecekler.

İŞKUR Evde İş İmkanı

İŞKUR tarafından sunulan evde iş imkanları için kişiler el beceresine ve yeteneğine bağlı olarak bir çok iş sunuluyor diyebiliriz. Son dönemde oldukça popüler olan paketleme işi ile alakalı olarak kulak çubuğu ambalajı, nikah şekeri, poşet katlama gibi pek çok paketleme işi bulunuyor. Bununla birlikte takı tasarlama, çay paketleme, tel toka kutulama gibi işlerde oldukça popüler. Kişiler İŞKUR üzerinden bu işlere başvuru yaparak rahatlıkla kazanabilecekler. Kişiler İŞKUR üzerinden evde çalışma imkanları ile birlikte aylık olarak gelir elde edebilecekler.

Aylık Ne Kadar Para?

İŞKUR tarafından sağlanan paralarla alakalı evde iş imkanları ile beraber kazancınız tamamen size bağlı olmaktadır. Ne kadar fazla ürün yaparsanız aylık kazancınızda o kadar artacaktır. Üstelik başınızda patron veya iş arkadaşları olmayacak ve çalışma süreniz tamamen sizlere bağlı olacak. Kişiler bu sayede maddi özgürlüklerini kazanırken evlerinin bütçelerine de katkı yapabilecekler.

Ortalama olarak günde 2-3 saat çalışan birisi aylık 1000 TL ile 2000 TL arasında para kazanabilecek, bununla birlikte kazanılan tutar tam manasıyla karşınızdaki kişilere bağlı olmaktadır. Başvuru yapmak isteyen kişiler en yakın İŞKUR merkezlerine giderek veya İŞKUR resmi sitesi üzerinden rahatlıkla başvuru yapabilecekler. Bunun için siteye birkaç basit adımla üye olmak ve arama yeri üzerinden paketleme işçisi yazarak aratmak.