Emekli için haberler, son dakika duyuru yapıldı. 2200 TL ödemeler yeni yıla kadar ödenecek. Emekli olan kişilere vatandaşlara 2.200 TL ödeme hesaplarına yatacak. Bankalar açıklama yaptı.


Son dakika kampanyası olarak gelen ve emekli olan kişilere kamu bankalarının 2.200 TL ödeyeceği açıklandı. Ödemeler bugün başladı. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank tarafından gelen açıklama sonrası vatandaşlara 2.200 TL net ödeme yapılacak. Emekli olan kişiler ise bu parayı kendi maaş hesapları üzerinden yılbaşına kadar almış olacak. Sizlerde işlem yapmak isterseniz eğer emekli maaşınızı bu banka şubelerine taşımanız gerekiyor.


Emekli olan kişilere verilecek olan 2.200 TL ödemeler kendi emekli maaşı hesapları üzerinden artı para olarak alınacak. Emekli olan kişiler alacakları artı para ile istedikleri zaman bu parayı kullanabilir ve ihtiyaçlarını giderebilir. Geri ödemesini isterseniz bir diğer ay veya dilerseniz de 12 ay vadeye kadar bölerek taksitli nakit avans kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası


Ziraat Bankası yapmış olduğu kampanya ile birlikte kendi Bankası üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlara 2.200 TL ödeme hesaplarına yatırıyor. Bankadan nakit avans limiti olarak kullanmış olduğunu 2.200 TL başvuru yapmadan alınamıyor. 2.200 TL Ödeme yapacak olan banka emekli olan kişilerin kendi Bankası üzerinden emekli maaşı almasını istemektedir. Emekli maaşını eğer Ziraat Bankası üzerinden alıyorsanız internet bankacılığı veya mobil bankacılık üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek şubelere gitmeden işlem yapabilirsiniz.

VakıfBank


Vakıfbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler ve 2.200 TL nakit avans başvurusu yapmak isteyen kişiler emekli olması durumunda emekli maaşına banka üzerinden alması durumunda 2.200 TL ödeme alabilecek. Bu işlemleri yapmak istiyorsunuz VakıfBank'ın internet bankacılığı şifresini alarak Vakıfbank mobil uygulaması üzerinden giriş yapıp kredili mevduat hesabı başvurusu yapmanız gerekiyor. 


Halkbank


Halkbank üzerinden de işlem yapmak isteyen vatandaşlar 2200 TL'ye kadar ödeme alacak. Emekli maaşınızı Halkbank üzerinden alıyorsunuz 2.200 TL ödeme alabilir ve hemen başvurunuzu gerçekleştirerek bu parayı kendi hesabımızı artı para olarak atabilirsiniz. Emekli olan kişiler için yapılan bu kampanya haricinde ayrıca 750 TL emekli promosyonu ve 200 bin TL'ye kadar da ihtiyaç kredisi kampanyası yapan Halkbank bu kampanyalara katılmak isteyen emeklilerin kendi Bankasından maaş alması şartı ile onay vermektedir.