Emekliye müjde geldi. Emekliler için son dakika haberi ile ödemeler başlıyor. Bankalardan gelen açıklama ile 3000 TL ile 5000 TL arasında ödemelerinizi alacaksınız. Emekliler için son dakika haberi ilk olarak Ziraat Bankası üzerinden yapıldı. Ziraat Bankası emekli maaşlarını kendi bankalarından alacak kişilere 3000 ile 5000 TL arasında ödeme yapacağını kısa süre önce açıkladı. Hemde bu iki ödemeyi hesabınıza yatıracak ve 8000 TL toplamda ödeme almış olacaksınız.


Ziraat Bankası son bir gelişme ile 5000 TL'ye dek acil ihtiyaçlarınızı karşılaşamanız için ihtiyaç kredisi veriyor. 5000 TL toplamda 36 ay vadeye dek ödeme planı sunulacak. Ziraat Bankası 5000 TL'ye kadar vereceği bu kampanya ödemesinde son dakika haberiyle sizlere sonuç verecek. Ziraat Bankası 5000 TL'ye dek emekli kişilere ek olarak 3000 TL artı para imkanıda sunuyor.

Artı para, kişilerin hesapları üzerinden kredili mevduat hesabı açması olarak biliniyor. Artı para alacak kişilere banka hemen sonuç veriyor. Son dakika kampanyasına katılmak isteyenlere, 3000 TL ödeme alabilmesi içinde banka başvuru yapmasını istiyor. 3000 TL artı para aldığınızda bu parayı istediğiniz gibi kullanacaksınız. Kullanım sonrasında ise banka sizlere artı para ile 12 ay vadeye kadar geri ödeme imkanı sunacak. Bu parayı istediğiniz zaman kullanabilir, ödemelerini de 12 aya bölebilirsiniz. 

emek

Ziraat Bankası yaptığı bu kampanyaları resmi internet sitesinden duyurdu. Bu yüzden bankanın resmi internet sitesine girerek detayları öğrenebilirsiniz. 

Başvuru yapacak olan kişiler ayrıca Vakıfbank ve Halkbank üzerinden de emekli maaşı alıyorsa, bu yerlerden de başvuru yaparak kolay bir şekilde destek parası alabilirler. Vakıfbank ve Halkbank 5000 TL ihtiyaç kredisi, 3000 TL nakit avans limiti vereceği emeklilerin kendi bankasından emekli maaşı almasını isteyecektir. Ayrıca banka emekli maaşını kendi bankasından alan kişilere 750 TL'ye kadar emekli promosyonu vermektedir. Bu şartlara göre sizlerde işlem yapabilir ve kredi kullanabilirsiniz. Detayları öğrenmek için banka şubelerine gidebilir veya bankanın internet sitesine girerek, emekliler ile ilgili yapılan tüm kampanyaları görebilirsiniz. Vakıfbank ve Halkbank belirtilen şartlara uygun olan tüm emeklilere bu destekleri kredi notu düşük olsa bile verecektir.