Emekli vatandaşlar eğer borç yüküne sahipse ve strese girip düzensiz ödeme yapıyorsa bütün Banka borçlarını tek bir yere toplayarak ciddi bir şekilde kredi kullanabilecekler. Borç kapatma kredisi olarak uzun vadeli Banka borçlarını ödeyerek güzel bir nefes alabilirsiniz.


Emeklilerin sıkıntı çekmemesi için gelen bu kampanya ile ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin ilk taksit ödemelerinde 3 ay erteleme toplamda ise 36 ay vadeli Kredi kampanyasına katılmak isterseniz Ziraat Bamkası Vakıfbank ve Halkbank için emekli maaşı almak gerekiyor. Bankaların yaptığı bir duyurudan sonra kredi başvurusu yapmak isterseniz eğer başvurularınızı şubeden veya online yapabilirsiniz.

emekli borç
Ziraat Bankası

Kamu Bankası olan Ziraat Bankası üzerinden kredi kullanacak olan yurttaşlar 36 ay vadeye kadar 100.000 TL borç kapatma kredisi kullanmak istiyor ve emekli maaşı üzerinden bu krediyi almak istiyorsa, Ziraat Bankası üzerinden emekli maaşını almış olması gerekmektedir. Ziraat Bankası şubelerinden ve Ziraat Bankası fotoğrafı web sitesi üzerinden yapacağınız müracaat sonrasında banka değerlendirmeyi genel müdürlük üzerinden yapacağı için sizlere aynı gün içerisinde cevap veremeyebilir. Ziraat Bankası hesabı olan kişiler banka şubelerine giderken yalnızca kimliklerini götürerek diğer bankadaki tüm borcunu kapamak istediğini belirtirse banka tarafından düşük faiz oranları ile 100.000 TL kredi kullandırılacak. 

VakıfBank


Devlet bankası olan Vakıfbank üzerinden de yapılan müracaatlar sonrasında emekli olan yurttaşlar 100.000 TL'ye kadar borç kapatma kredisi kullanabilecek. Vakıfbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız sizlere hızlı bir biçimde onay veren VakıfBank emekli maaşını bu bankadan alan kişilere düşük faiz oranları ile işlem yapacak.


Halkbank 


Borç kapatma kredilerinde en çok tercih edilen banka olan Halkbank 36 ay vadeli ve ilk taksit ödemesinde 90 gün ertelemeli yalnızca emekliler için düşük faizli olarak borcunu kapatma kredisi veriyor. Emekli maaşınızı halkbank'a taşıyarak hemen müracaatta bulunabilirsiniz. Halkbank fotoğrafı web sitesi üzerinden güncel faiz oranlarını öğrenebilir emekliler için yapılan diğer kampanyalara göz atabilirsiniz.