Emekli olan kişiler bankalar üzerinden kredi kullanmak istiyorlarsa belirtilen şartlara uygun olması ile birlikte bankaların yüksek limitli kredilerine alabildikleri gibi ayrıca 1500 TL'ye kadar varan artı para imkanından da faydalanabilirsiniz. Emekli maaşımız hesabınız üzerinden alacağınız 1500 TL ödeme ile İstediğiniz zaman bu parayı kullanılabilir acil desteğiniz de bu parayı hemen ATM üzerinden çekebilirsiniz.

Son dakika olarak kampanya yapan Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank haricinde emekli maaşınızı özel bankalar üzerinden alıyorsanız bankaların internet bankacılığına girerek buradan başvurunuzu gerçekleştirebilir ve kredili mevduat hesabı başvurusu yapabilirsiniz.

emekli ödeme

Son dakika Olarak emekli olan kişilere verilecek olan 1500 TL ödemeleri kullanan kişiler 12 ay vadeye kadar böyle bilir ve bu taksit ödemelerini aylık olarak yapabilir. 1500 TL aldıktan sonra düzenli ödemeler yaparsanız 2-3 ay içerisinde hemen banka sizlere daha yüksek limitler de artı para imkanı sağlayacak.


Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen emeklilerde emekli maaşını bankadan almak istiyorsa 200 bin TL'ye kadar banka üzerinden kredi başvurusu yapabilir ve 36 ay vadeye kadar işlem yapabilir. Emekli olan kişilere yardımcı olacak olan Ziraat Bankası acil nakit istedikleri durumda hem ihtiyaç kredisi hem kredi kartı hem de kredili mevduat hesabı kişilerin hesaplarına yükleyecek.

Ziraat Bankası gibi Vakıfbank ve Halkbank üzerinden de emekli maaşı alan kişiler aynı şartlara göre kredi kullanabilir. İhtiyaç kredilerinde 200 bin TL'ye kadar gelir belgesiz olarak işlem yapan kamu bankaları düşük faiz oranları ile kişilere Kredi kullandırılması durumunda taksit miktarı kadar artı para imkanı da sağlıyor.