Emekli olan vatandaşlar için 4000 TL ödeme yapılacağı haberi geldi. Emekli olan vatandaşlar için 4000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi gibi nakit avans limitleri dağıtılacak. 4000 TL'ye kadar nakit avansı veya bir diğer adıyla artı para başvurusu yapmak isteyen emekliler, kendi emekli maaşı almış oldukları banka üzerinden işlem yapabilecek. 4000 TL'ye kadar alacağınız artı para imkanından faydalanmak isteyen kişilerin banka kredi puanına bakılarak işlem yapılacak. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başlatılan bu kampanya şimdilerde ise özel bankalar tarafından da verilmektedir. 

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, emekli maaşını kendi bankasından alan müşterilere 4000 TL ye kadar artı para imkanı ve yüksek limitli ihtiyaç kredisi veriyor. Başvuru yapmak isteyen kişiler banka şubelerinden banka müşteri hizmetlerinden ve bankaların mobil uygulaması üzerinden 7 gün 24 saat başvuru yapabilir. 

Ziraat Bankası 


Ziraat Bankası, emekli maaşı alan kişiler başvurularını, mobil uygulama üzerinden ve müşteri hizmetleri numarası üzerinden oturdukları yerden yapabilirler. Ziraat Bankası üzerinden emekli maaş alıyorsanız, kendi emekli maaş hesabınız üzerinden 4000 TL artı para kullanabilirsiniz. Ziraat bankasına, emekli maaşını taşıyan vatandaşlar, 750 TL'ye kadar emekli promosyon alırken, ayrıca, 250000 TL ihtiyaç kredisi de bu paranın yanında kullanabiliyor. 

vakıfbank kredi

Vakıfbank


Vakıfbank üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlar, 4000 TL artı para başvurusu için mobil uygulamayı kullanabilir. Kendi emekli maaş hesabınız üzerinden yapacağınız ihtiyaç kredisi başvurusu ile birlikte kredinizi 4000 TL olarak kullanabilir ve bu parayı artı para olarakta hesabınıza yatırabilirsiniz. vakıfbank üzerinden kullanacağınız 4000 TL nakit kredi kampanyasında 12 ay vadeye kadar ödeme tablosu oluşturabiliyor ve geri ödemesini gerçekleştirebiliyorsunuz.


Denizbank 


Denizbank 4000 TL artı para için Kurtaran adı altında bir hesap açtı. Banka hesabı olan vatandaşlar cep telefonları üzerinden başvuru yaparak kurtaran hesap açabilir. Sms ile başvuru yapmak istiyorsanız, Kurtaran, yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazarak bu mesaj, 32 80 numarasına gönderin. Başvuru yaptıktan sonra onay alırsanız emekli maaşı, hesabınıza artı para olarak 4000 TL yatacaktır. Banka şubelerinden ve bankaların resmi internet siteleri üzerinden de başvuru gerçekleştirmeniz mümkündür.