Eski sevgilisi Elon Musk gibi kripto paralara ciddi önem veren Kanadalı müzisyen Grimes, Dogecoin ile ödeme almaya başlıyor...


Elon Musk'ın eski sevgilisi olarak karşımıza çıkan Kanadalı müzisyen Grimes, ürün satışlarında Dogecoin'nle ödeme alacağını açıkladı. Grimes bunla beraber Bitcoin, Ethereum ve Litecoin ile de ödeme alıyor.


Elon Musk gibi çok yakından kripto para sektörüne merak saran Grimes, bu yılın başlarında NFT satışı gerçekleştirmiş ve 5,8 milyon dolar gelir elde etmişti. Bu satış ile sanat dünyasında büyük bir ses uyandırmıştı.


Grimes'in Dogecoin ile ödeme kabul edeceğini ise Twitter üzerinden tweet atarak duyurdu. Elon Musk da ilgi gösterdiği bu tweetle tekrar bir şeyler doğabilir. Elon Musk eski sevgilsi Grimes'in tweetini beğendi ve Dogecoin kurucusu Billy Markus'da tweete cevap verdi.


Elon Musk'ın desteği ile beraber Dogecoin, bu yıl ciddi bir yükseliş kaydetti. Bu sene yüzde 6 bine yakın ciddi bir yükseliş kaydeden Dogecoin'in 0,73 dolara kadar yükseldiğini hatırlatalım.