Dizi seçeneklerine bir yenisi daha ekleniyor. Ancak dizi daha yayınlanmadan eleştiri oklarının hedefi haline geldi. Elkızı isimli dizi daha başlamadan çok sayıda eleştiriye maruz kaldı. Dizi hakkında ise çok çarpıcı bir iddia yer alıyor. Elkızı dizisi ile ilgili yapılan eleştiriler hakkında bilgi edinmek için yazımız içeriğini takip edebilirsiniz.

FOX TV ekranlarında yayınlanması planlanan El Kızı isimli dizinin çekimleri yaklaşık olarak bir aydan beri devam ediyor. Ancak dizi henüz yayında olmamasına karşın çok sayıda eleştiri alarak tartışmalara neden oldu.

Elkızı Dizisinde Neler Oluyor?

FOX TV ekranlarında yayınlanan dizi kervanına bir yenisi daha ekleniyor. Ağustos ayı başlarında fragmanları yayınlanan dizide ise oldukça farklı durumlar yaşanıyor. Çalışmaları tam gaz devam eden dizi hakkında eleştiriler tam anlamıyla yağmur gibi yağıyor.

Dizinin yeni bölüm çekimleri Muğla Dalaman'da devam ederken dikkat çeken eleştiriler yapılıyor. Güçlü oyuncu kadrosunun yer aldığı dizi Uzak Şehrin Masalı isimli dizi final yaptıktan sonra ekranda olacak.

Yeni Dizi Başlıyor

Elkızı isimli dizide çok sayıda ünlü oyuncu yer alıyor. Ezo isimli kızın hikayesinin ele alındığı dizide şiddet içeren sahneler yer alıyor. Seyirci ise bu durumu eleştiriyor. Dizi ile ilgili son yayınlanan fragman ve tanıtımlarda oldukça şiddet içeren sahneler izleyicinin gözünden kaçmıyor. Fragmanı izleyen seyirciler ise yine kadına şiddet diyerek tepkilerini dile getiriyor.

Dizi daha başlamadan milyonlarca yorum aldı. Ünlü ve başarılı isimlerin rol aldığı Elkızı dizisi 14 Ekim akşamı FOX TV ekranlarında yayında olacak. Ancak dizi ile ilgili şiddet içeren sahnelerin yer alması izleyici tarafından eleştirilere neden oldu. Dizinin seyrinin ilerleyen bölümlerde ise nasıl olacağı merak ve heyecan içerisinde bekleniyor.