Pop'un kraliçesi Demet Akalın'ın eşi olan Okan Kurt, sahibi olduğu restoranda yan komşusu ile kavga etti. Bu olayın hemen üzerine sosyal medya üzerinden yardım talebinde bulunan Demet Akalın, eşinin işletmeden çıkarılmadığına ve polis ekiplerinin de içeriye giremediğini söyleyerek "Nerede yaşıyoruz ya? Polisler nerede?" sözlerini kullandı. Arkasından ise bu videoyu paylaşmak istedim çünkü adamın can güvenliğinin olduğunu düşünmüyorum. Sözleriyle kendini ifade etti.


Sosyal medya üzerinden yardım çağrısı yaptı!


Konu hakkında İnstagram üzerinden hikaye paylaşımında bulunan Akalın, "Şimdi İzmir Havaalanı'nda dönmek için uğraşıyorum. Hirağan ise yanda kavgaya dahil olmuş ve Okan'ı çıkartmıyorlar dışarıya. Polisi de içeriye almamışlar. Bizler nerede yaşamaktayız ve polisler nerede? Anlayamadım ben bu durumu ve mecbur bu durumu paylaşmak içerisinde kaldım. Böyle bir şey olabilir mi? şeklinde açıklamalar yaptı.


Adamın can güvenliği yok mecbur ben gideceğim kadın başıma!


Bir diğer hikayesinde ise Akalın "Tüm basın arkadaşlarımdan rica ediyorum. Adamın gerçekten can güvenliği yok. İnin bakın Hirağan'a ben şuan yoldayım. Kadın başıma ben gidiyorum şuan. Sokağı nasıl kapatıp dükkana almıyorlar göreceğiz. Resmen polisleri almıyorlar." şeklinde bir açıklama daha yaptı.


Kavganın asıl sebebi ise mekanda düğün düzenleme iddiası!


Magazin kanalının aktardığı bir haber neticesinde, Okan Kurt'un Hirahan'da üst üste düğün organizasyonları yaptığını olarak iddia edildi. Bunun üzerine mekanın asıl sehipleri anlaşmaya aykuru olduğunu ve kebapçı olarak devam etmesi gerektiğini belirtti. İddialara göre Okan kurt tekrardan düğün organizasyonu yapınca tartışma başladı. Olay sonu iki tarafta karakolda şikayetçi oldular