Yaklaşık 1 yıldır Cyberpunk 2077 ile beraber defalarca gündeme gelen CD Projekt Rred, kısa süre önce bir raporu yayınladı. Rapora göre hem Cyberpunk 2077 hem de The Witcher'ın geleceğine dair bir çok bilgi öğrenilmiş oldu.


Ciddi bir Güncelleme Yolda


Rapora bakıldığında CD Projekt şimdi Cyberpunk 2077 ile ciddi bir güncelleme için emek sarfediyor. Ne yazık ki güncellemenin birçok detayı ifade edilmemiş. Ancak bu güncelleme ile beraber bir veya birkaç adet ücretsiz DLC ekleneceği bekleniyor. Buna ek olarak CD Projekt'in geliştirici ekibinin de arttığı ifade edildi.

Cyberpunk 2077 1
CD Projekt ek olarak ücretli yada ek paket üzerinde çalışmalarına devam ettiğini göstermiş oldu. Paket kapsamında ve çıkış tarihine yönelik açıklama olmasa da 2023'ün ilk ayında geleceği anlaşılıyor. Son olarak ise CD Projekt yeni projeler için araştırma kapsamında olduğunu aktardı. Önceden de yapmış oldukları açıklamalar ile Cyberpunk 2077'nin son nesil versiyonu 2022'nin ilk aylarında, The Witcher 3'ün yeni nesil versiyonu ise 2022'nin yarısında çıkacak.