Adana’da Toplu açılış törenine daha sonra lezzet festivaline katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan Dünyadaki ekonomik sıkıntılara işaret etti ve Türkiye’de çözümün kendilerinde olduğunu belirten Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Türkiye’ye yatırım yapan hiç kimse pişman olmaz dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Adana’da katıldığı toplu açılış ve lezzet festivalinde konuştu ve daha sonra Partisinin il danışma toplantısında konuştu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Adana ziyaretinden katıldığı konuşmalardan satırbaşları şöyle:

"Amerika’nın halini görüyorsunuz değimli? İngiltere’nin halini görüyorsunuz değimli? Benzin yok benzin. Almanya’da kuyruklar. Yiyeceklerini bulamıyorlar."

Tüm Dünya Savruluyor Dedi Ekonomide Küresel Krize İşaret etti! Türkiye’ye Dair Öngörülerini Paylaştı!

"Sıkıntılarımız elbette var. Ama hamd olsun hepsinin de çözümü bizde mevcut. Ülkemizin en az hasarla, çok büyük kazanımlarla bu dönemi geride bırakması için çalışıyoruz."

 Adana Ceyhan’da Toplu Açılış Töreninde Muhalefete de Cumhurbaşkanı Erdoğan!

"Bay Kemal, bak fabrika var mı? Diyordun.  Yirmi altı tane fabrikayı işte bu gün açıyoruz. Bunlara kalsa ülke olarak araya gideriz kimse dönüp bakmaz."

 İstihdam İhracat  Büyüme Rakamlarına İşaret etti ve Yatırımcılara Seslendi!

"Türkiye’ye güvenip yatırım yapan hiç kimse pişman olmaz. Gelin hep birlikte kazanalım diyerek kapılarımızın yatırımcılara sonuna kadar açık olduğunu bir kez daha tekrarlamak istiyorum" ifaderlerini kullandı. Daha sonra lezzet festivaline’ konuk oldu Cumhur Başkanı Recep Tayyip Erdoğan.

 Partisinin İl Danışma toplantısındaysa Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Hedefinde muhalefet  partisi CHP vardı!

Sözleri sık sık sloganlarla kesilen Cumhurbaşkanı Erdoğan ‘’CHP’nin attığı her işte çuvallamasının tek sebebi kendilerine emanet edilecek üç koyunu bile güdemeyecek kadar beceriksiz olmasıdır. Ülkeyi nasıl bunlara teslim edeceksin’’. diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan sözlerine şöyle devam etti: Allah Milletimizi CHP zihniyetinin eline düşürmesin diyorum.