İngiliz merkezli sevilen oyuncu Gemma Atkinson, meslek hayatında yaşadığı en zor anı ilk defa dile getirdi. Duncan Ward'un yönetmenliğini yaptığı Boogie Woogie adlı filmde yer alan Atkinson, canlandırması gerektiği eşcinsel sevişme sahnesinde aşırı zorlandığını ve bunu kolay olarak atlatmadığını ifade etti.


"CÜRETKAR SAHNELERİ ÇEKMEK İKİMİZİ DE ZORLADI"


Filme baktığımızda barda tanışıp ardından cinsel ilişkiye girdiği Jaime Windstone ile o sahneleri çekene kadar tanışmak istemediğini dile getirererek şu sözlerde bulundu: "Eğer o sahneleri çekmeden önce tanışmış olsaydık daha fazla zorlanırdık. Önceleri çok gergindik. Ancak bir kaç kadeh votka içip biraz rahatlayıp öyle rolümüze adapte olduk. Tüm ayrıntıların gerçek olması için aşırı derecede kendimizi zorladık ve tek seferde çektik. Oda içerisinde iki kamera ve biz ikimiz vardık." dedi.


"KENDİMİ TACİZE UĞRAMIŞ GİBİ HİSSETTİM"


Sevişme sahnelerinde tam olarak soyunmaktan kaçındığını söyleyen oyuncu yönetmenine kalçalarının çıplak olmasını istemediğini söylemiş ve yönetmeni de bu isteğini geri çevirmemiş olduğunu da söyledi. 
Tüm bu yaşanılanlardan sonra genç oyuncu kendine uzun bir süre gelemediğini ve bu sahnelerin uzun bir süre göz önüne geldiğini belirtti.