Burcu Esmersoy ve sevgilisi perşembe gecesi bir mekân çıkışı gazeteciler tarafından görüntülenmişti. Gazetecilerin “Burcu Hanım, yeni birlikteliğiniz hayırlı olsun. İlişkiniz ne zaman başladı? Sorusuna karşılık Burcu Esmersoy; ‘Artık Hayırlı olsun’ deyin. İlişkimiz uzun zamandır var.” cevabını verdi.

Uzun süredir hayatına kimseyi almayan Burcu Esmersoy, muhabirler tarafından “Sevgilinizi tanıyalım. Beyefendinin ismi nedir?” sorusuna karşılık olarak “Demek ki yakalanmadan iyi idare etmişiz. Beyefendiyi sormayın. Tanımaya gerek yok” diyerek kaçamak cevaplar verip mekândan uzaklaştı.

burcu esmersoy

Gizemli sevgilisinin kim olduğu merak ediliyordu ve sonunda ortaya çıktı. Sevilen sunucunun yeni sevgilisinin adı Nazım Akmandil. Türkiye’de mobil oyun sektörünün öne çıkan şirketlerinden birinin kurucu ortağı olan Nazım Akmandil ve Burcu Esmersoy yaklaşık iki aydır flört ediyor. Mutluluğu gazeteciler tarafından çekilen karelerden belli olan Esmersoy, ilişkisini gizli tutmaya devam ediyor. İki aydır ilişkileri devam eden çiftin çok iyi anlaştıkları söyleniyor.