Süper Lig'de yeni sezonda da şampiyon olmayı hedefleyen Beşiktaş'ta transfer çalışmaları devam ediyor. Slovakya-Hırvatisyan maşını ileyen Sergen Yalçın, 22 yaşındaki forvet oyuncusu Ladislav Almasi'nın performansını beğendi ve rapor talep etti. İşte transfer hakkında tüm bilgiler...

Beşiktaş sizlerinde bilgidği gibi hem Süper lig hemde Şampiyon ligi maçları ile müdadele ederken, bir yandan da transfer çalışmalarını aralıksız sürdürmekte. Teknik Direktör olarak tandıığımız Sergen Yalçın, cuma günü oynanması beklenen Başakşehir maçında sakatlığı geçmiş olan Domagoj Vida'yı sahada göstermek istiyor. Hatta maçı izleyen direktör, Vida'nın yanında oynamakta olan sol stoper Gvardiol'a hayranlıkla baktı.


11 MAÇTA 5 GOL, 1 ASİST 


Yalçın'ın ilgisini en çok çeken ise Slovak Milli Takımı'nın forbeti Ladislav Almasi oldu. 22 yaşında ve 1.96 boyundaki genç sırtı dönük top olarak takım gücü defansını ön tarafta tutmayı başardı ve doğru yerde doğru hamle yaparak direktörün dikkatini çekmeyi başardı. Başarılı teknik direktör Almasi'yi almak için rapor talep etti. 22 yaşındaki genç oyuncu 11 maçta 5 gol ve 1 asistle oynamış durumda.

beşiktaş
A MİLLİ TAKIMDA YER ALIYOR!


22 yaşındaki genç Almasi, Slovakya U17 ve U21 takımlarında oynadıktan sonra da A Milli Takım'da görev almakta. 2 kez A takımda forma giyen oyuncu toplam 100 dakika oynamış ve 1 asist yapmış durumda.