Bankamatik kartı olanlara müjde! 15 bin TL'ye kadar anında ödeme yapılacak. Bankamatik kartı kullananlar için 15 Bin TL'ye dek ödeme almak isterseniz Banka hesabınız üzerinden başvuru yapabilir ve kendi banka müşterine özel ihtiyaç kredisine katılabilirsiniz. 36 ay vade ile toplamda 15.000 TL'ye dek nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Vatandaşlar yapılan başvuru sonrasında onay aldıkları halde ilk ödemelerini 3 ay erteleyebilirler.


Kamu bankaları ve özel bankalarının başlatmış olduğu Bu kampanyada 15 bin TL'ye kadar ödeme verecek olan kişiler kendi banka hesapları bankamatik hesabına para yatıracaklar.


Ziraat Bankası 15.000 TL ödeme yapacak


Ziraat Bankası sizlere 15 bin TL'ye kadar ödeme sunacak. Vatandaşlar ATM kartına yatan parayı çekebilecek.Ziraat Bankası 15.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilere belirtilen şartlar dahilinde 36 ay vadeli kredi kullandırıyor. İlk taksit ödemesinde 3 ay erteleme yapma imkanı sunan Bu banka Ziraat Bankası müşterisi olmanız durumunda mobil uygulama üzerinden hemen başvuru alıyor.

kredi-4

Denizbank 15.000 TL ödeme yapacak


DenizBank sizlere bankamatik kartınıza tam 15 bin TL ödeme yatıracak. Sizlerde hesabınız var ise SMS atmadan mobil uygulama üzerinden başvuru yaparak hemen 15.000 TL ödeme alabiliyor. Denizbank üzerinden sms ile başvuru yapmak istiyorsanız kredim yazın boşluk bırakın kimlik numaranızı 3280 numarasına gönderin. 


Akbank 15.000 TL ödeme yapacak


Akbank direkt uygulamasını kullanan vatandaşlar da 15 bin TL'ye kadar ödeme internet bankacılığı uygulaması üzerinden alabiliyor. Akbank hesabınız varsa hemen internet bankacılığı şifresi oluşturarak direkt uygulamasına girebilir ve buradan direkt Kredi seçeneği ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Akbank masrafsız gelir belgesiz ve imzasız olarak vermiş olduğu 15.000 TL nakit kampanyasına sizin kendi Akbank hesabınıza aktaracak.


TEB Bankası 15.000 TL ödeme yapacak


TEB Bankası üzerinden de hesabı olan vatandaşlar TEB Bankası bankamatik kartına 15.000 TL ödeme atabiliyor. T.c. kimlik numaranızı 4466 numarasına mesaj olarak gönderirseniz Bu banka üzerinden başvuru yapmış olacak ve 15.000 TL ödeme alıp almadığınızı görebileceksiniz. TEB Bankası resmi internet sitesi üzerinden veya TEB Bankası şubelerinden de İstediğiniz zaman Başvuru yapabileceğiniz 15.000 TL kredi kampanyasına katılmak istiyorsanız 36 ay vadeye kadar ödeme koşulları ile bu krediyi kullanabilirsiniz.