Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için kampanya yapan bankalar genellikle bankalar ile çalışması düzenli olan vatandaşlara daha yüksek limitlerde ve hızlı bir şekilde gelir belgesiz olarak nakit kredi kullandırmaktadır. Son zamanlardaki artan faiz oranları sebebiyle bankalar 2022 yılına kadar düşük faiz oranları ile kredi vermeye gayret gösteriyor. Yapılan son kampanyalardan bir tanesi ise bankamatik kartını kullanan kişilere 5000 TL ile 10.000 TL arasında ödeme imkanı...

Qnb Finansbank ve Denizbank tarafından başlatılan bu kampanyaya katılacak olan vatandaşlar oturdukları yerden sms ile başvurularını gerçekleştirerek hızlı bir şekilde banka kredi onayı alabilir. Banka kredi notu 1250 ve üzerinde olan vatandaşlar qnb Finansbank ve DenizBank SMS kredi servisi ve internet bankacılığını kullanarak istedikleri zaman 7gün 24saat kredi başvurusunda bulunabiliyor.

para2_16_9_1600419893
Bankalar üzerinden kullanmış olduğunuz bankamatik kartlarına gönderebileceğimiz bu Kredi kampanyasında belirli şartlara uygun olan vatandaşlar istedikleri zaman bu bankalar üzerinden kredi kullanabilir. 7 gün 24 saat kredi başvurusu yapabileceğiniz sms kredi servisi ve internet bankacılığı Kredi servisini kullanarak sizlerde ne kadar onay alacağınızı görebilirsiniz.

Qnb Finansbank üzerinden başvuru yapmak isteyen vatandaşlar cep telefonlarının mesaj kısmına girerek buraya kendi kimlik numaralarını yazabilir ve bu mesajı 5030 numarasını gönderebilir. 5030 numarasına göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında bankanın genel müdürlüğü yapmış oldukları sorgulama ile birlikte sizlerin Kredi sonucunu otomatik olarak cep telefonunuza gönderecektir. Kredi onayı alırsanız en yakın banka şubesinden veya bankanın internet bankacılığı üzerinden bankamatik kartınıza onaylı tutarı gönderebilirsiniz.


Denizbank üzerinden işlem yapmak isteyen kişiler ise cep telefonlarının mesaj kısmına girerek kredim yazıp boşluk bırakıp Daha sonra kendi kimlik numaralarını yazarak bu mesajı 3280 numarasını gönderebilir. Gönderilen mesaj sonrasında banka 5 dakika içerisinde sizlere sonucu veren ve onaylanan tutarı hemen hesabınıza yatırırsanız. Denizbank ayrıca mobil uygulama üzerinden de 7gün 24saat düşük faiz oranları ve gelir belgesiz olarak sizlere ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor. Her iki Bankadan da 10.000 TL'ye kadar alacağınız ihtiyaç kredilerinde Kredi notuna göre faiz oranlarından yararlanacak ve en fazla 36 ay vade ile kredi kullanacaksınız.