Show TV’de izleyici karşısına çıkan Aziz dizisi’nin yeni bölümün ikinci fragmanı yayınlandı. Cuma akşamları Show TV ekranında yayınlanan dizide Murat Yıldırım, Damla Sönmez ile Simay Barlas başrollerde.

“BİZ O MASADA HEP BİRER AYRIK OTU OLARAK KALACAĞI”

Maksude’nin doğum gününe gelen Aziz ile Efnan bir anda ortamı gererken Kenan’ın Efnan’a “Biz o masada hep birer ayrık otu olarak kalacağız!” demesi dikkatleri çekti. Pierre, Aziz’in daha da güçlenmesinin önünü kesmek isterken Galip Bey harekete geçtiğini söyledi. Aziz’in saldırıya uğramasının sebebi ise “Galip Payidar’ın planı mı?” sorusunu akıllara getiriyor.

AZİZ ATÖLYEYİ AÇIYOR

Aziz’in atölyeyi açması hür yaşamak isteyenlerde umut aşılarken, karşı cephede derin bir korkuya sebep oldu. Her şeye rağmen hayallerini gerçekleştirmek için çaba gösteren Aziz, önünü kesmek isteyenlere karşı beklenmedik bir hamle yapar. Dilruba ve Adem arasında sular bir türlü durulmaz.

EFNAN AZİZ’İN KALBİNİ KAZANMAYA ÇALIŞIYOR

Efnan’ın bildiği sırrı elde etmek isteyen Pierre, ona Aziz’in aşkını vaat eden bir teklif sunar. Ümitleri yeşeren Efnan Aziz’in kalbini kazanabilecek mi yoksa er ya da geç bu sevdadan vaz mı geçecektir.