Akbank kredi alamayan vatandaşlara şahane bir kampanya sundu. Olumsuz kredi yanıtı yok. 15.000 TL'ye kadar ödeme var. Akbank'tan gelen bu kampanya ile beraber ekonomik sıkıntı içerisinde olan kişilerin yüzü güldü. Akbank sunmuş olduğu kampanya kapsamında aynı gün içerisinde kredilere imkan sunuyor. Kredi alacak olan vatandaşlar, Akbank üzerinden belli şartları karşılaması halinde onay alabiliyorlar. İhtiyaç kredisi kampanyası kapsamında, belli şartlara göre 36 ay vadeye kadar krediniz hazır. İstek doğrultusunda 36 ay vadeli kredi fırsatınının ilk ödemesini 90 gün kadar erteleyebilirsiniz. Akbank düşük faiz oranları kampanyası için 1200 kredi puanınız olması gerekiyor.


Akbank 15 BİN TL Kredi


Akbank üzerinden sizlerde ihtiyaç kredisine başvuru yapabilirsiniz. 15 bin TL'ye kadar kredi çekmek isterseniz sizlerinde kredi notu en düşük 1200 olması gerekiyor. Kredi notu düşük olanlar daha önce bu bankadan kredi çekmediyse 5000 TL'ye kadar onay alabilirler. Akbank 15.000 TL'ye kadar yapmış olduğu kampanya haricinde de Kredi kullanacak olan kişilere 50.000 TL de ekstra talebe ve uygunluğa göre onay veriyor. Akbank kredi kampanyasından 15.000 TL kullanacak olan kişiler daha önce Kredi kullandıysa ve bu kredileri düzgün ödüyorsa hemen hızlı bir şekilde kredilerini kullanabilecekler.

akbank-2
15 BİN TL Kredi Başvurusu Hakkında


15 Bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi çekmek isterseniz eğer Akbank 4425'e SMS atabilirsiniz yada internet bankacılığı sistemine girerek kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Geleceğin teknolojisine bugünden hazırlanmasının yanında, inovasyonun Banka kültürünün bir parçası olarak benimsenmesini sağlayan Akbank en kolay kredi başvuru yöntemlerinden biri olan sms gönderimi ile kredi kampanyasına katılmak isteyen müşteriler, cep telefonlarının mesaj kısmına girerek KREDİ yazıp boşluk bırakıp T.C. kimlik numaralarını da ekleyerek 4425 numarasına gönderebilirler. 4425 numarasına göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında banka sizlere kısa sürede hizmet sunacak ve onaylanan kredinizi en yakın Akbank şubesinden sadece kimlikle kullanabileceksiniz.

Acil nakit ihtiyacı olan vatandaşarımız eğer SMS ile kredi başvurusu yapmadıysa bankanın internet sitesine girerek buradan ihtiyaç kredisi başvurusu yapabileceklerdir. Acil paraya ihtiyacı olan kişiler sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu yaptıkları zaman düşük faiz oranları ile kredi kullanabilirler ve herhangi bir Akbank şubesine giderekte detaylı bilgi edinebilirler..