Akbank emekli vatandaşlara 2500 TL karşılıksız hediye ödeme yapıyor. Başvurular 31 Aralık 2021'de son. Bankalar bildiğiniz gibi emekli vatandaşlara SGK ile yapılan anlaşma kapsamında 2018 yılından günümüze kadar promosyon hediye ödemesi yapıyor. Emeklilere verilen banka promosyon ödemeleri bankaların politikaları kapsamında belirlenerek maaşların tutarlarına göre farklılık göstermekte. Aralık ayı geldikten sonra bankalar arasında yarışın da bir hayli kızıştığını görüyoruz. Akbank özellikle çıtayı tavana yükseltmiş durumda.


Tüm emekliler için Akbank'ın emekli promosyon ödemeleri hala devam ediyor. Üstelik ve banka emekli vatandaşlardan öyle Zorlu Şartları yerine getirmelerini falan istemiyor. Sadece maaşımızı taşımak ve bankada 3 ay boyunca kalma taahhüdü vermek promosyon almak için yeterli oluyor. Peki Akbank hangi Emekliye ne kadar promosyon ödüyor? Hangi banka daha uygun emekli promosyonu veriyor? işte tüm emeklileri yakından ilgilendiren banka promosyon ödemesinde detaylar…


AKBANK'TAN EMEKLİLERE FIRSAT

Türkiye'nin en köklü bankaları arasında yer alan Akbank emekli vatandaşların yanında olmaya devam ediyor. Özellikle nakit promosyonu sürecinde emeklilere yüksek promosyon imkanı sağlayan banka Aralık ayına özel olarak da promosyon tekliflerine zam yaptı. Akbank şu anda 1499 TL’ye kadar maaş alan emeklilere bin 750 TL, 1500 lira ile 2 bin 499 TL arasında maaş alan emeklilere 2100 TL, 2500 TL ve üstü maaş alan emeklilere ise 2500 TL promosyon ödemesi yapıyor. Akbank'ın cazip teklifi emeklileri de çekmeye yetiyor. Özellikle ekonomik sıkıntı yaşayan düşük maaşları ile getirmekte güçlük çeken emekliler maaşlarını Akbank'a taşıyarak promosyon ödemesi sayesinde rahat bir nefes alıyor.


TEK ŞART MAAŞINIZI TAŞIMAK

Üstelik Akbank'ın emekli promosyon ödemeleri için zorlu koşulları da bulunmuyor. Emekli vatandaşlar için tek bir işaret var o da maaşınızı taşımak ve 3 yıl boyunca bankada kalmak. Maaş taşıma işlemleri ise hem e-devlet üzerinden hem de Akbank en yakın şubesi üzerinden yapılabiliyor. Ayrıca emekliler maaşlarını taşımaları durumunda Akbank tarafından sunulan avantajlı ve düşük faizli kredileri kullanma şansına da erişiyor. Yani Akbank'ın emeklilere sağladığı birçok farklı ayrıcalıklar.


SON TARİH 31 ARALIK

Bildiğiniz üzere yıl sonunda emekli promosyon süreci sona erecek. Akbank emekli promosyon ödemelerinden faydalanmak isteyenler için son tarih de belli oldu. 31 Aralık 2021 tarihine kadar maaşını taşıyan emekliler Akbank'tan promosyon alma fırsatına erişecek. Üstelik ilk kez Akbank müşterisi olacak olan emekliler aynı zamanda 5000 TL'ye Varan faizsiz kredi kampanyasından da yararlanma şansı elde edecek. Bildiğiniz üzere Akbank'ın başlattığı faizsiz kredi kampanyası yeni müşteriler için geçerli. Hemen emekli maaşınızı taşıyarak hem avantajlı promosyon ödemelerinden hem de faizsiz kredi imkanından yararlanabilirsiniz.