Akbank 1000 TL ödeyecek, Akbank'tan Başvuruya gerek yok. Hesaplarına bakın. 1000 TL'ye de nakit almak isteyen kişiler şartlara uyuyorsa hesaplarına para yatacak....

Akbank üzerinden yeni fırsatlar devam ediyor. Son dakika Akbank üzerinden işlem yapacak olanlar, belli şartlar kapsamında kendi hesaplarına 1000 TL yatacak. Bankadan gelen açıklamaya göre, maaş alan ve bu bankada kredi kullanan kişilerin başvurusuna gerek yok. Bu bankada hesabınız var ise 1000 TL artı para yoksa, mobilden başvuru yapabilirsiniz. Bankadan gelen açıklama kapsamında 1000 TL başvuruları başladı. Acil ihtiyaçlarınızda faydalanabileceğiniz Akbank nakit kampanyasına katılmak isteyenler Akbank mobil uygulamasına giriş yapması yeterli olacak. 


Akbank'tan 1000 TL Ödeme Başvurusu


Akbank yaptığı kampanya da başvuru yapacak olan kişilere 1000 TL ödemeyi artı para olarak veriyor. Başvuru yapmak isteyenler Akbank Direkt uygulamasına girerek 1000 TL için kredili mevduat hesabı başvurusu yapabilecekler. 1000 TL ve üzerinde işlem yapacak olan kişilere, banka 5 dakika içinde sonuç verecek. Akbank sonucu verdiğinde, başvuru yapmak isteyenler ayrıca yüksek limitli de artı para alabilecekler. Artı para başvurusu yapacak olan kişiler, 1000 TL için işlem yapmak istiyorsa, kredi notuna bakılarak onay verilecek.


Ama eğer bu bankada hesabınız varsa ve maaş müşterisi iseniz, Akbank 1000 TL ödeme için sizlere başvuru yapmadan hesabınıza ödeme yatıracaktır. Akbank yaptığı bu kampanya da işlem yapmak isteyenlere belirli şartlara göre kredi onayı verecektir. 

Akbank'tan Kredi 


Akbank yaptığı kampanyalar ile adından söz ettiriyor. Akbank 1000 TL ödeme haricinde 100.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi veriyor. Akbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyenler, belirli şartlara göre kredi kullanıyor. Akbank direkt uygulaması üzerinden yapacağınız başvuru ile birlikte masrafsız, gelir belgesiz kredi imkanı sunuluyor. Gelir belgesiz kredi için başvuru yapacak olan kişiler, kredi notu 1200 ve üzerinde ise onay alıyor.

Akbank ayrıca krediyi SMS ile veriyor. SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, Kredi yazın boşluk bırakın ve TC Kimlik numaranızı da yazarak 4425 numarasına mesaj gönderin. Bu şekilde atılan mesaj sonrasında sizlere hızlı bir şekilde sonuç verilecektir.