Ekranların sevilen dizi kuşağında yer alan Ada Masalı dizisinde üzücü bir gelişme yaşandı. Yaşanan bu gelişme ile ilgili detayları yazımız içeriğinde inceleyebilirsiniz. Ada Masalı isimli dizide seyircileri derinden üzen bir ayrılık yaşanacak. Ay yapım imzalı olan dizinin yen bölüm fragmanı yayınlandı. Tanıtımları da ilgiyle takip edilen dizide şok bir ayrılık yaşanacak.

Ünlü isimlerin yer aldığı dizinin bütün bölümleri ilgi ve merak içerisinde takip ediliyor. Ay yapım tarafından düzenlenen dizide yeni bölüm izleyiciyi ekrana kilitleyecek. Dizide rol alan Haziranın Poyraza yollarını ayırdıklarını söylediği sahne diziye damga vuracak. İkilinin hayranları bu gelişme ile bir hayli üzülecek.

Haziran Poyraz'a Veda Ediyor

Eğlenceli içeriği ile dikkat çeken Ada Masalı dizisinde veda sahnesi güne damga vuracak. Yeni bölüm fragmanı yayınlanan dizi ayrılık sahnesi ile dikkat çekecek. Ayça Ayçin Turan dizide Haziran karakterine yön verirken, Alp Navruz ise Poyraz karakterinde yer alıyor.

Dizinin yeni bölümünde ise Haziran Poyraz'a veda ediyor. İzleyici bu gelişme ile büyük bir üzüntü yaşarken yeni bölüm heyecanla bekleniyor. Yollarının ayrıldığını ifade eden Haziran'a bakalım Poyraz ne tepki verecek.

İki Aşık Ayrılık Kararı Alıyor

İki aşığın ayrılık kararı alacağı Ada Masalı dizisi yeni bölümü ile ekrana gelecek. Poyraz'ın kendisinden habersiz iş çevirdiğini anlayan Haziran yaşananları geride bırakarak ayrılık kararı veriyor. Adada gizemli bir kadının dolaştığı ve bu kadının Poyraz'ın annesi olduğu düşüncesine kapılan ada halkı araştırmalar yapıyor.

Diğer taraftan ise Haziran ile Poyraz adada yer alan bütün arazileri satın almak için çaba sarf eden Doygun'un karşısına çıkıyor. Yeni bölüm fragmanı yayınlanan Ada Masalı dizisinde çok çarpıcı gelişmeler yaşanacak.