İhtiyaç Kredisi kullanacak olanlar, Faizsiz olarak kredi sizleri bekliyor. Kredi politikalarını karşılıyorsanız eğer Faizsiz 50.000 TL'ye dek kredi başvuru yapabilirsiniz...


50.000 TL'ye dek faizsiz kredi sizleri bekliyor. Kredi veren bankaların kredi şatlarını karşılamanız durumunda faizsiz kredi için başvuru yapabilirsiniz. Katılım bankaları üzerinden başvurular hızlı olarak yapılabilir ve sonuç alabilirsiniz. Diğer bankalarda katılım gibi belli şartlar arıyor. Bu şartlar gerçekleşmesi halinde sizlere kredi verecektir. Eğer sizlerde bu durumdan faydalanmak isterseniz eğer kredi notunuz en düşük 1200 olması gerekiyor. Gelir durumunda da bir sıkıntı yoksa ve siciliniz temiz ise başvuru yapabilirsiniz.

Hangi bankaların faizsiz kredi kullandırdığı hakkında detaylı bir şekilde bilgi edinmek isterseniz detayları haberimizde bulabilirsiniz… Edineceğiniz bilgiler ışığında bu bankalar hiçbir şekilde bankacılık işlemlerinde faiz oranı ile ilgili işlem yapmayacaktır.

Kuveyt Türk Katılım Bankası’na faizsiz kredi başvurusu

Katılım bankaları içerisinde en çok tercih edilen bankalardan biri olun Kuveyt Türk Katılım Bankası 50.000 TL tutarlı kredi imkânı için hızlı bir şekilde başvuru yapabilirsiniz. Onaylanacak olan kredi tutarı hemen hesabınıza aktarılacaktır.
Banka şubelerine uğrayarak kimlik ve gelir belgenizi beyan ettikten sonra kredi başvurusu yapabilirsiniz. Başvurunun ardından kredisi onaylanan müşterilerin hesabına aynı gün kredi tutarı aktarılır. Kredi kullanan kişiler sigortalı olarak çalışıyor ise kredi başvurusundan önce 6 aylık bir sigorta geçmişiniz olması gerekir. Emekli olan bireyler için emekli maaşını bankaya taşımaları başvuru için yeterli olacaktır.

Türkiye Finans Katılım Bankası’ndan faizsiz kredi başvurusu

Şayet Türkiye Finans Katılım Bankası üzerinden faizsiz kredi başvurusu yapmak istiyor iseniz, banka şubelerine müracaat yaparak veya bankanın internet sitesine girerek gerekli başvuruyu yapabilirsiniz.  Başvuru yapıldığında 50.000 TL tutarlı 36 ay vadeli kredi imkânından faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda ödenecek ilk taksitte 3 ay ertelemeli fırsatı da mevcuttur.  Banka gerçekleştirdiği tüm işlemlerinde faiz yerine kar payı uygulaması ile işlem yapar. Kar payı oranları ile kredi almak istiyorsanız faizsiz bir kredi olsun düşüncesi hâkim ise Türkiye Finans Katılım Bankası üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu bankaların haricinde Vakıf Katılım Bankası, Albaraka Türk gibi diğer katılım bankaları üzerinden de başvurunuzu gerçekleştirebilirisiniz.