3 Bankadan bankalara borcu olan vatandaşların yüzlerini güldürecek yeni bir haber duyuruldu. Banka borçları olanlar için sıkıntılı günlerin sona erdiği ifade edildi. Bankalara olan bütün borçların tek bir bankada ödeme kolaylığı hakkında bilgilendirme yapıldı. Bu son dakika haberi ile tek bir yerde sunulan seçenekler ile çeşitli ödeme kolaylıkları dile getirildi.

Borç kredisi için bankalara başvuruda bulunan kişilere uygun faiz ile işlem sağlanmaktadır. Ziraat Bankası, Şekerbank ve ING Bank aracılığı ile 100.000 TL’ye varan borç kapama kredisi kampanyasına isteyen herkes başvuruda bulunabilmektedir. Bu kredi kişilere 36 ay vade imkanı ile sunulmaktadır.

Borç Kapatma Kredi Fırsatı Şekerbank’ta

para 13
Şekerbank aracılığı ile borçlarını tek bir yerde toplayarak ödemek isteyen kişiler banka şubelerine kimlik bilgileri ve gelir belgesi bilgileri ile başvuruda bulunabilmektedirler. Banka şubelerine giderek başvuru yapan vatandaşlar başvuru işlemi gerçekleştikten sonra anın ve hızlı işlem sağlayabilmektedirler. Bu işlemi gerçekleştirecek olan kişiler bütün banka ve kredi kart borçlarını kapatabilmektedirler. Ayrıca kişilere 100.000 TL’ye varan kredi tutarına onay verilmektedir.

Borç Kapatma Kredi Fırsatı ING Bank’ta


ING Bank aracılığı ile tüm banka borçlarını kapatmak isteyen vatandaşlar ING Bank şubelerine başvuru yaparak işlem sağlayabilmektedirler. ING Bank tarafından onay verilen kişilerin tüm banka ve kredi kartı borçları kapanabilmektedir. ING Bank üzerinden bu kampanyaya katılmak isteyen kişiler kimlik ve gelir belgesi bilgileri ile banka şubelerine giderek başvuru yapabilmektedirler. Bu kampanya kapsamında kişilere ING Bank’ın ihtiyaç kredisi faiz oranıyla işlem sağlanmakta olup 36 aya varan vade imkanı ile kredi kullandırılmaktadır.


Borç Kapatma Kredi Fırsatı Ziraat Bankası’nda


Kamu bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası, diğer bankalarda borcu bulunan vatandaşların borçlarını kapatmada yardımcı olacak bir kampanya başlatmıştır. Bu kapsamda vatandaşlara borç kapatma kredisi sunmaktadır. Ziraat Bankası sunduğu uygun faiz oranlarıyla vatandaşların başka bankalarda yer alan bütün borçlarını yek bir yerde toplayarak ödeme kolaylığı imkanı sağlamaktadır. Sağlanan borç kapatma kredisini alacak olan kişiler Ziraat Bankalarından anında işlem yapabilmektedirler. Ziraat Bankası ayrıca emekli olan ve emekli maaşlarını kendi bankalarından almaları halinde yüksek limitli kredi hizmeti de sağlamaktadır.